IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Lipiec-Sierpień 2007
Autor Wiadomość
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro 16 Maj, 2007   

No to ja się piszę na dwa pierwsze dni. Więcej nie dam rady z powodu braku czasu.
 
 
dnieprw
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sob 19 Maj, 2007   

Witajcie! Dobrze ze temat zyje! Szkoda ze nie moglem byc w Lodzi,ale w tym terminie wypadly pierwsze komunie i niestety nie dalo rady sie wyrwac.Termin wyjazdu jak dla mnie moze byc-zmienilem prace i teraz na szczescie nie mam klopotow z wolnym!Pozdrawiam !!!
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

Prosze podawać kto chce jechać i jest w miare pewien że da rade pod koniec sierpnia. Bo się zrobi liste, poda się numery kontaktowe i e-maile gdzie będe mógł wam wszystkim rozsyłać info. Piszcie na PW albo tutaj.



Wszystko zamieszczam w tym temacie:

http://www.izhmoto.fora.pl/post6212.html#6212
 
 
 
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

No cóż plany się zmieniły i ja nie dam rady... Będę wtedy nad Tamizą :roll:
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 18 Cze, 2007   

Data wyjazdu:

19.08 (niedziela) do 23/24.08 2007




Zmieniona ostatecznie trasa wyjazdu. Spotykamy sie 19 w niedziele w Kaliszu. Miejsce zbiórki dworzec PKS/PKP. Zmieniłem date ze względu na to , ze większość campingów, pól namiotowych już w końcu sierpnia się zamyka i będziemy mieli problemy ze znalezieniem miejsca noclegowego. Godzine spotkania ustalimy na majowym bajzlu. Pozdrawiam
 
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 18 Cze, 2007   

Siema! Już rozmawialiśmy przez telefon Wojtek ale jeszcze raz można przemyśleć ilośc dni. Wypad jest okej, ale jak na pierwszy raz troche za długo. Ja bym proponował np, zacząć od czwartku 23.08??????
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 18 Cze, 2007   

Krzysztof nie zmienimy ilości dni ze względu na trase którą mamy do pokonania, wyjazd w niedziele jest najlepszy , im wcześniej tym lepiej, patrzyłem noclegi na trasie i większość campingów i atrakcji zamyka się w tydzień przed wrześniem i z niektórych miasteczek robi się poligon. Więc dlatego wyjazd przeniesiony. Zawsze można dołączyć na 2 dni na międzyrzecze. Zresztą i tak nie wymiękniemy. POzdro
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 26 Cze, 2007   

Niestety z zalem musze anulowac swoję obecnośc na wyprawie, gdyz szykuje mi sie robota w Szkocji, i w tym czasie będe niestety nieobecny. :( niestety trzeba sobie radzic w kapitaliźmie
 
 
 
dnieprw
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Wto 26 Cze, 2007   

A ja nadal chce jechac!!! Nawet zrezygnowalem z wyjazdu do Albani i Czarnogory z kumplami(na moto oczywiscie) , bo wiadomo jak jest z kasa,zabraknie potem,albo co:-))).Pozdrawiam!!!
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 26 Cze, 2007   

I tak trzymać, my też jedziemy!! nie wymiękamy!! Pozdro chłopaki;]
 
 
 
spowiednik_10


Motocykl: Iż-49
Posty: 41
Skąd: Zabrze
Wysłany: Wto 10 Lip, 2007   

Ja niestety musze zrezygnować ,co prawda /iż/ nie nachodzie ale bym jechał /MZ/ ,ale co innego mnie zmusiło do rezygnacji ,po prostu operacja kolana i teraz wyjezdzam na dniach do senatorium i niemam szans jazdy.

Ale życze jak najlepszej jazdy dla wszystkich i połamania szprych.



Marek
 
 
 
jocker163


Motocykl: Iż-56
Posty: 57
Skąd: Kuślin
Wysłany: Sro 18 Lip, 2007   

no panowie, szansa że spotkamy się na trasie jest w tym momencie bardzo duża, mój IŻ jest już w 95% sprawny i gotowy do drogi! pozdro wszystkim!
_________________
lesniakfotografia.flog.pl
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pon 30 Lip, 2007   

Panowie! Do zaplanowanego dnia wyjazdu zostało mniej niż trzy tygodnie. Proponuję przejrzeć sprzęty i ustalić dokładnie miejsce spotkania.
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 02 Sie, 2007   

Michał my z Tofmanem, Krzyśkiem lecimy bankowo. Jocker odezwij sie do mnie na koma 668844777 bardzo wazne, wyjazd aktualny tylko zobaczymy czy lecimy całą trase bo to jeszcze nie wiadomo.
 
 
 
WojtaS
Fundator


Motocykl: Iż-56
Posty: 193
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2007   

Panowie aż mi się serce kraja bo bardzo chętnie bym się przyłączył, niestety nie mam w tym roku takiej możliwości (brak wolnego w pracy , i mniejszy problem - jeszcze niedokończony remont sprzęta) Ale w przyszłym roku napewno onie odpuszcze i jak wyjazd podobny będzie organizowany to myślę, że na bank lece. Pozdrawiam i powodzenia..
 
 
 
jocker163


Motocykl: Iż-56
Posty: 57
Skąd: Kuślin
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007   

coś mi się wydaje, że temat umarł w zalążku :roll: ? jedziecie w końcu czy nie? bo nie wiem co robić :cry: ? ja mógłbym dołączyć na dzień ... dwa! a urlop mi się p[omału kończy
_________________
lesniakfotografia.flog.pl
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007   

Wyjazd spalił na panewce. Tofmanowi zebątka się zapiekła, Michałowi wał wysiadł, ja dopiero wczoraj otrzymalem wałek kopniaka, Krzysztofowi tarcze popękały w sprzegle. Więc to jakaś mania prześladowcza tego na górze. Na razie wyjazd przesuńmy, niech każdy naprawi maszyn. Co się uciecze to nie odwlecze.
 
 
 
jocker163


Motocykl: Iż-56
Posty: 57
Skąd: Kuślin
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007   

święte słowa!!!
_________________
lesniakfotografia.flog.pl
 
 
diablomichal


Motocykl: Planeta
Posty: 764
Skąd: Staszów/Kraków
Wysłany: Wto 21 Sie, 2007   

To niestety nie udało się wam :/ a trzymałem kciuki. Chętnie bym też w takim wyjeździe wziął udział jednak nie mam ani prawka ani sprawnego moto :/ . Ale cóż może następnym razie i wam i mi się uda :wink: Bądźmy optymistami
_________________
Iż Planeta '63
 
 
 
spowiednik_10


Motocykl: Iż-49
Posty: 41
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   

Oj wojt@s szkoda ze si wam ni udało, a tak chciałem obejrzec fotki z waszej wyprawy.



Marek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów XI Rajd Nocny Motocykli Zabytkowych - Susiec 6-8 Lipiec
Mocny Imprezy 12 Sro 04 Lip, 2018
radarator
Brak nowych postów Hubal 2007
krzysiek_2059 Imprezy 3 Czw 17 Maj, 2007
Wojt@s
Brak nowych postów 31 ROTOR Rajd 21-24,06,2007
BartekG Imprezy 14 Pią 29 Cze, 2007
BartekG
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław 23 września 2007
PęDZEL Motobazary 8 Nie 23 Wrz, 2007
jax
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź 5-6 września 2007
patyk Motobazary 10 Czw 11 Wrz, 2008
Suchy
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa 31 marca 2007
agrupa Motobazary 17 Pon 02 Kwi, 2007
mcfrag


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna