IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Wrocław
Autor Wiadomość
regers


Motocykl: Iż-49
Posty: 1575
Skąd: Wołów
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   [Motobazar] Wrocław

I jak tam ilu forumowiczów było na bajzlu?

Bajzel ogólnie udany, wybrałem się na iżu w małej niepewności że iż może nie dojechać. Wyruszyłem o godz. 06:15 do Wro dojechałem na godz. 06:55. Dotarłem zajebiście zmarznięty na ugadane miejsce spotkania z Fragiem, oczywiście po wypaleniu kilku kiepów ruszyliśmy razem w strone giełdy. Po piętnastu minutach w połowie trasy na giełde spotkaliśmy się z Tybuszem i Sasem na ich wojskowym Iżu, i tak już nas było czterych na trzech Iżach. Już po jakiejś chwili jesteśmy na giełdzie. Ustawiliśmy motocykle, poleciała bajera, za jakieś pół godzinki wpada niebieski Iż Gacy. Razem ruszyliśmy na nie planowane zakupy.

Na całej giełdzie widziałem jedynie jednego Iża planete który ceniony był na około 1500zł brak kwitów i jakieś klamoty typu ramy koła , znaleźliśmy wózek do iża był za 200zł jakoś nikt nie był zainteresowany zakupem.

A oto on; :(





Po małych zakupach typu koło do wózka i tylnego koła wzmocnionego do iża powróciłem do miejsca spoczynku naszych czterych iży. A tam kocioł tysiące paluchów macających nasze maszyny. Generalnie giełda jak i spotkanie wypadło wyśmienicie.
_________________
Iż-49, Iż-56, Africa Twin rd4
 
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

Furorę zrobiliście tymi swoimi IŻami, cztery sztuki w jednym miejscu to już coś ;)
A ile było pytań "ile za tego?" , "za ile wszystkie razem?", "ale ten niebieski odpicowany, ile za niego?" i tak non stop :mrgreen: , później to już według wskazówek Fraga podawałem cenę 18000 zł/szt. :hyhy:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
regers


Motocykl: Iż-49
Posty: 1575
Skąd: Wołów
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

Faktycznie msakra była ludzi kupa zainteresowanie wielkie aż sam się zdziwiłem :orany:
_________________
Iż-49, Iż-56, Africa Twin rd4
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

PęDZEL napisał/a:
Furorę zrobiliście tymi swoimi IŻami, cztery sztuki w jednym miejscu to już coś

Wyglądało to mniej więcej tak:



Fotka zrobiona rano, potem już ciężko się było dopchać ;)

Ja tam cieszę się niezmiernie, bo kupiłem tylko jedną rzecz. Ale za to jaką - takich Świętych Graali nie widuje się zbyt wiele, zwłaszcza w takim stanie:




Tanio nie było, ale wyjścia nie miałem :) Teraz tylko muszę go nieinwazyjnie otworzyć i uruchomić. Już zacząłem czynności rekonstrukcyjne. WD-40 już penetruje tu i ówdzie :)
 
 
SaS
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 313
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

Prawda, z rana wyziębiło niemiłosiernie, dobrze że mieliśmy najbliżej :P Przejdę od razu do zdjęć: jeszcze raz miejsce naszego postoju, pod czujnym okiem PęDZLA :wink:

Forumowa debata- od lewej:Spoon z kolegą, ja (macający Gacowego iżaka) oraz regers.

Cytat:
a całej giełdzie widziałem jedynie jednego Iża planete który ceniony był na około 1500zł brak kwitów


Koncepcja dobra, ale mam nadzieję, że na żadnym iżu tego nie zobaczę :wstyd:

A tutaj spotkaliśmy Motolisa (drugi z lewej) z kolegą, miło było pogawędzić, tym bardziej że przyjechali z tak daleka.

Tych czterech starszych panów super było posłuchać, mieli iże, a niektórym wydawało się że mieli ;)

Ogólnie giełda pod względem zakupów udana, czego nie można powiedzieć o organizatorach, ceny wjazdu windują niemiłosiernie :kwasny:
PS. A co było po bazarze to już pewnie w innym dziale ;)
_________________
ИЖ-49к - granaciak, ИЖ-56 ('58), wózek BP-56
 
 
irokez59


Motocykl: Iż-56
Posty: 8
Skąd: Kobyla Góra/Wrocław
Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   Motobazar Wrocław 25 kwietnia 2010

Niestety dotarłem dosyć póżno. Widziałem tylko wyjeżdżającą kawalkadę iży i poczułem zapach spalin.
 
 
 
katok
Fundator


Motocykl: Planeta
Posty: 886
Skąd: Gniewkowo
Wysłany: Pią 30 Kwi, 2010   

Ale czyż to nie jest jeden z najpiękniejszych zapachów :?: :P :wink:
 
 
 
spoon


Motocykl: Iż-49
Posty: 93
Skąd: Racibórz
Wysłany: Wto 04 Maj, 2010   

Bazarek był naprawdę udany , stadko IŻ-y robiło wielkie wrażenie, w szczególności ten nowy niebieski :wink: , wyglądał gdyby wczoraj opuścił fabrykę ;) .
Jeżeli chodzi o zakupy to też było nieźle.
_________________
Nic się nie zdarza, jeśli nie jest wpierw marzeniem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
20 wrzesnia 2009
tybusz Motobazary 2 Sro 23 Wrz, 2009
mcfrag
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
28 lutego 2010
Gaca Motobazary 6 Sro 03 Mar, 2010
spoon
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
20 czerwca 2010
WADER Motobazary 10 Wto 22 Cze, 2010
Gaca
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
17 kwietnia 2011
Aeternum Motobazary 17 Czw 28 Kwi, 2011
KOZA
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
18 listopada 2012
SaS Motobazary 2 Nie 30 Gru, 2012
kuba_777
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
17 czerwca 2012
Gaca Motobazary 4 Wto 26 Cze, 2012
regers


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna