IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[49] Dorastanie mojego Iża
Autor Wiadomość


Posty: 0
Wysłany: Nie 15 Paź, 2006   

Uważam, że każdy odnowiony moto super wygląda pod warunkiem braku drastycznych przeróbek w wyglądzie zewnętrznym. Moto na zamieszczonej fotce jest jak najbardziej fajny. Ma swój styl, kolorek jest super. Jeżeli kiedykolwiek kupię kolejnego Iża i będzie powiedzmy w kiepskim stanie (świecidła i lakier) to idealnym wyjściem będzie zrobienie go na wojskowo, duzo taniej wyjdzie.



O wojskowe gadzety pytaj Wojtasa, kiedyś zamieścił foto stacjonującego wojska moze ma więcej takich rzeczy, interesi się bunkrami i militariami.



Do czego ta lampa od ciągnika?
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Nie 15 Paź, 2006   

Lampę potrzebuje, aby wypełnic brak przedniego zawieszenia, a takie lampy naprawde nie wiele sie różnia od tych co były montowane w DKW.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Nie 15 Paź, 2006   

A tak wogóle to marzę, żeby kiedyś zobaczyć tak profesjonalnie zrobioną stronę o iżach jak ta o dekawkach.

Ordnung muss sein.
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 15 Paź, 2006   

Ty tu mi o hitlersynach nie mów
no jo ze cie proszo jak to powiada Gustlik. Stronka może się taka kiedyś zrobi;p
 
 
 
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Pon 16 Paź, 2006   

piotr napisał:
A tak wogóle to marzę, żeby kiedyś zobaczyć tak profesjonalnie zrobioną stronę o iżach jak ta o dekawkach.

Ordnung muss sein.




tu nie ma nic o hitlersynach tylko o niemieckim porządku, który był podstawą ich sukcesu gospodarczego
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
denis


Motocykl: Planeta
Posty: 62
Skąd: Zamość
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006   

gaca1985 napisał:
Ja też bym przybył na czas, gdzybym miał blizej....a propos, mam dylemat, nie wiem jak mam robic iża 350, na cywil, czy na wojskwo (czyli DKW na panzergrau), zarówno ta i inna kwestia ma zalety, ale naprawde nie wiem :roll:




Wal na cywila...mysle ze bedzie sie ladniej prezentowal :D
_________________
Stara miłość nie rdzewieje...
 
 
denis


Motocykl: Planeta
Posty: 62
Skąd: Zamość
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006   

Chociaz ten zrobiony na wojskowo wyglada tez calkiem,calkiem :)
_________________
Stara miłość nie rdzewieje...
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006   

Podjąłem decyzje że robie na Wojo, pewien koleś powiedzial mi że jest zapotrzebowanie na sprzety do grup rekonstrukcyjnych, a zresztą nie robilem jeszcze nigdy na Wojsko.



Postaram sie zeby iż był zbliżony do DKW, które jest na zdjeciu wyżej.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
denis


Motocykl: Planeta
Posty: 62
Skąd: Zamość
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006   

Twoja wola...ale jak dla mnie to czy cywil czy wojak to i tak wygladalby ladnie...
_________________
Stara miłość nie rdzewieje...
 
 


Posty: 0
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006   

widziałem tanie skrzynki amunicyjne na Allegro, cos dla ciebie Gaca
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006   

Spoko spoko, widzialem je, puszki to ostatecznosć, pierw trzeba w miare skompletowac motor i doprowadzic do stanu użytkowalności a potem myśles o wyposażaniu "frontowym"



Mam dużo czasu na niego, ale chcialbym zeby był juz w kawałku na wiosne, lakier nie ważny, jak dla mnie moze być w czarnym matowym podkladzie, byle by jezdził i był bezawaryjny :wink:
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

Dzisiaj jeździłem jeżem, coś wspaniałego jest no prawie ukończony kwestia tej przedniej lampy o której pisałem, jazda nim dostarcza o wiele więcej przyjemności niż jazda jawą, jest silny jak tur pomimo że ma mniej koni niż jawa, która posiadam, pali od pierwszego - drugiego kopa, wspaniała sprawa, z palenia Iża nagrałem krótki 3 częściowy filmik, ale niebardzo wiem jak go zamieścić, cześci mają rozmiar odpowiednio 75, 71 i 21 około 5 minut w sumie
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

Kolejna osoba tknięta urokiem jazdy "49" jezeli chodzi o mnie to chyba najlepiej mi sie jeżdziło iżem, nie powiem, SHL M04 też sie jeżdzi zajebiscie, ale iż jednak jest wiekszy i wygodniejszy, wiec jak narazie to on zajmuje pierwsze miejsce... mozliwe ze zmienie zdanie jak sie przesiade na iża z trapezem :wink: ale do tego jeszcze długa droga, tymczasem pozostaje mi ujeżdzac moją "49"



Tak trzymaj Weteran :!: No i wielkie Gratulacje 8) Powinienec przykopcic coś, bo iż juz zajarał :wink:
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

Weteran są stronki gdzie możesz takie filmiki wrzucić.



http://www.megaupload.com/pl/



Maximum 500MB. Chyba Ci wystarczY??

Ja też miałem przyjemność pojeździć moją żółtą skarpetką. Chmura dymu normalnie zasłona , wylatany cylinder, gaźnik lejący;] ale jechał. I to kocham w ruskach;d
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

nie wiem jak to zamieścić ale popróbuję



[url]<embed src="http://www.megaupload.com/filebox/?t=1&c=0&u=13178909.3b6dda5d12" type="application/x-shockwave-flash" width="350" height="143" wmode="transparent"></embed>[/url]
 
 


Posty: 0
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

nie wiem o co tu chodzi
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

Powiem ze sam próbowalem w taki spsób to zrobic i powiem ze gówno, nie ma tam zadnego linku który bylby odpowiedzialny za video, czy za zamieszczny plik... gowno albo ja sie nie znam... NO GÓWNO!!!!!!!!!



Wojtas, zamiesc jakis maly pliczek wideo i powiedz kurna jak to sie robi po kolei, krok po kroku... krew mnie zalała normalnie, czekalem 20 min a moglem isc spac :evil: "0" />
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

http://www.filefactory.com/



To już jest dla tzw. ludzi o skrzywieniu półkul mozgowych. Proste ładne i przyjemne. Po wrzuceniu pliku pojawia się link przez który możemy ściagnąć. To jest ta sama strona gdzie były moje instrukcje wrzucane.



Gaca , mój dziadek mówił tak: jak gówno nie umie pływać, to mówi że woda za rzadka. hehe Pozdro
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

już zamieszczam



z 3 czesci zamieściłem, najkrótszą ostatnią zajęło mi to 45 minut przy moim łączu 64 kb



1. wyprowadzenie Iża i odpalenie

2. próba startowania i wykrycie niewyregulowanego sprzęgła

3. zakonczenie regulacji i rundka po placu





http://www.filefactory.com/file/7dabaf/



nie wiem jak dokładnie to ściągniecie ale ja niebardzo to potrafiłem próbując, może Wojtas podpowie jak ściągnąc ten kawałek, dzieki za linka
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

A ja dalej mówie ze gówno... Weteran tu sie stara próboje i nic, nie da rady, nie wiem... jestem taki ciemny, ale mam prawo bo to nie moja branża.



Podjarałem sie tym filmikiem i za cholere nie jest dane go ogladnąc :!:



Popróbowałem troche i nie wiem czy coś wyszło bo nie dane mi bylo zobaczyc filmiku, laduje sie i laduje, szlag by go trafił




http://www.streamdump.com...ay.php?h=2cd86b



A jednak się udało, w takim razie wrzuce coś jeszcze wieczorkiem :shock:
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Sprzedałem mojego Iża
co dalej?
jarcco Hyde Park 4 Sro 30 Kwi, 2014
norbert
Brak nowych postów [Planeta] Przemówienie mojego Iża
tofman Ogólne 33 Sob 09 Mar, 2019
matthew100


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna