IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Nawet nie jęknął :P
Autor Wiadomość
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 31 Paź, 2010   Nawet nie jęknął :P

Witek.

Ostatnimi czasy dość mocno dyskutowaliśmy na temat możliwości wyjazdowych :)
Złożyło się tak że dzięki jutrzejszemu świętu zmarłych już dzisiaj miałem wolniejszy dzień.

Pogoda wyśmienita więc zaplanowałem polatanie "pamiątką ślubu" ;)
Trasa biegła jak zwykle z okolic Ząbek.

W sumie tradycyjnie nie miałem żadnego planu, jedyne czego się trzymałem to byle by najdalej od miasta...

Pierwszym przystankiem na trasie był Ossów. Tu biliśmy bolszewika w 1920r.


Dzisiaj pyrkoliłem sobie średnio 60-70 - faktycznie iżak jakoś chyba najbardziej lubi tą prędkość... Kolejnym przystankiem było siusiu, oczywiście mając na uwadze kalendarz, sieknąłem fotkę.


Po jakimś czasie ocknąłem się że kieruję się jak zwykle na wschód - o ironio...
Wylądowałem w Stanisławowie, miałem do wyboru Mińsk mazowiecki, Węgrów lub na północ Łochów itp. Jako że tamtych rejonów nie znam wybór był prosty. Jak to na Mazowszu nie ma zamków, jeziorek itp więc jechałem sobie przed siebie.
W Łochowie odbiłem na Wyszków i tu zaplanowałem postój na przekąskę.


Z Wyszkowa poleciałem dalej w stronę Serocka, był to prosty hajłej więc ponownie jechałem grzecznie i podziwiałem okolicę.
W Serocku odbiłem już w stronę Warszawy ponieważ zmrok mnie gonił a z nim jesienne zimno...
Klasycznie minąłem zalew Zegrzyński klikając sobie fotę. Mam już parę zdjęć z tej scenerii tyle że Jeżyna pierwszy raz była tak blisko wody.


Dalej nie ma już co pisać bo nic się nie wydarzyło, Jeżynka jechała wzorowo, a ja myślami byłem już na niedzielnym obiadku w domu :)
W sumie zrobiłem ok. 150-160km, obawiam się że to raczej ostatnie moje kilometry w tym roku chyba że jeszcze zdarzy się jakaś wariacja pogodowa...
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów nawet światła ma, poczytajcie opis
piotr Pozostałe 6 Czw 12 Lip, 2007


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna