IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
AWO Turist
Autor Wiadomość
regers


Motocykl: Iż-49
Posty: 1575
Skąd: Wołów
Wysłany: Sro 26 Sty, 2011   

Bo to Koza beee beee zdrów!
_________________
Iż-49, Iż-56, Africa Twin rd4
 
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

Proszę nie "szyderować" z KOZY ;)
_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Fotki znowu znikają.

PS. A może byś się pochwalił tym czarnym Iżem-49, którego wystrugałeś dla jednego z naszych forumowych kolegów? Skoro można go zobaczyć na innych forach, to może i tu byś go pokazał? :)
 
 
regers


Motocykl: Iż-49
Posty: 1575
Skąd: Wołów
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

A tak z czystej ciekawości! Jaki koszt jest u ciebie remontu takiego iża 49?
_________________
Iż-49, Iż-56, Africa Twin rd4
 
 
 
seneb


Motocykl: AWO T
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Na tym forum dowiedziałem się że moja pasja to nie pasja tylko rzemiosło, że robię kryptoreklamę, i z tego co czytam po postach to jak odnawiam motocykl dla siebie to wtedy to się liczy a jak dla kogoś to jest be. Więc Iża jak i inne motocykle już wam oszczędzę ;)
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

seneb napisał/a:
Na tym forum dowiedziałem się że moja pasja to nie pasja tylko rzemiosło, że robię kryptoreklamę, i z tego co czytam po postach to jak odnawiam motocykl dla siebie to wtedy to się liczy a jak dla kogoś to jest be.

No ale to przecież nie Forum do Ciebie przemówiło, tylko konkretni ludzie. Nie wszyscy muszą myśleć jednakowo. Otrzymałeś również sporo entuzjastycznych opinii - to się nie liczy?

Po prawdzie, to czasem dobrze jest usłyszeć coś więcej niż tylko słowa zachwytu - inaczej można popaść w samouwielbienie...

I co teraz? Dodasz forum do nieulubionych? Myślałem, że jako robiący "w usługach dla ludności" masz twardszą dupę :)
 
 
seneb


Motocykl: AWO T
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Hehe 8-) nie, zrobię wprost przeciwnie, kilka dni temu zakupiłem dla siebie Pannonię T1, i będę ją opisywał na bieżąco.

Dla mnie absolutnie nie zmienia stanu rzeczy fakt czy robię motocykl dla siebie czy dla kogoś, ponieważ do tematu renowacji zawszę podchodzę tak samo.

To czy motor jest dobrze odrestaurowany nie zależy od tego jak muszę godzić czas lub od tego czy remont się przedłuża ;)
Ostatnio zmieniony przez seneb Nie 30 Sty, 2011, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Nikt nie napisał, że motocykle są źle odrestaurowane, wręcz przeciwnie.
Nie zmienia to jednak faktu, że jeżeli świadczysz jakieś usługi i chwalisz się efektami
(bardzo dobrymi) to robisz sobie reklamę. Może i sprawia frajdę taka praca, ale czy to pasja?

ps. Zapytaj filatelistę, czy pasją jest zbieranie znaczków dla sąsiada, za kasę ;)
_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna