IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest tu ktoś z...
Autor Wiadomość
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Sro 04 Sty, 2006   Czy jest tu ktoś z...

Nawiąze kontakt z ludźmi z mojego województaw lub pobliskiego w sprawie zlotów i innych wypadów.

W moim mieście (80 tysieczne) bardzo mało jest ludzi ktorzy zajmują sie starą motoryzacja. Pisze bo chciałbym abysmy gdzies razem wyskoczyli naszymi Ruskami lub innymi motorami oczywiscie starymi. Pozdrawiam również miłośników strej motoryzacji w całej Polsce.
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 16 Sty, 2006   

Spoko, masz mojego meila. http://www.zlot.darlowo.i...hp?gid=3&pid=40 A jak ciebie interesza nasze imprezy i zloty to wbijaj sie czasami na nasza stronke http://www.hooligani.friko.pl - to moja strona znaczy o mojej ekipie. tam jest moje gg i kontakty do nas. Kazdy wypad jest pisany tam kazda impreza jest opisywana itp..narazie to taka stronka amatorska bo jeszcze nie jestem zbyt dobry w programowaniu, ale jak na poczatek moze być.

pozdrawiam i zapraszam. paweł
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 19 Sty, 2006   

Dzieki za namairy, jak masz czas to mozesz wejśc na moją stronke http://www.maniak18.piwko.pl to jest stronka ktorej jestem kontunuatorem nie za wiele robie na niej ale mysle ze zmieni sie to juz nie dlugo lub ktos to zmienie. Pozdraiwam krzysiek
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 24 Sty, 2006   

Ciesze sie ze nawiazalem kontak z Pawłem z Zielonej Góry, juz wiem ze na zlot razem ruszymy, mają już swoją paczke i dołacze do niej. Dzieki Pablo i Pozdrawiam
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Czw 26 Sty, 2006   :):):)

no problem :) zapraszamy :)
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 26 Sty, 2006   

No i z takimi ludźmi mozna wspolpracować, otwarci na nowych motocylkistów. Pozdrawiam i zachecam innych z wojewódzw wymienionych w temacie do kontaktu i przyłaczania sie. (a nawet z innych województw) POzdrawiam
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
Grib

Posty: 0
Wysłany: Sro 08 Lut, 2006   

Dolnyśląsk (Syców) od dzisiaj wita. Planeta z 63r. obecnie w powtórnym malowaniu. Jak ktoś coś o naklejanych szparunkach wie to czekam z niecierpliwością.
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Sro 08 Lut, 2006   

Witam grib! No ekstra kolejny izomaniak sie zglasza z naszego wojewodztwa :) )))). Jeszcze sie odezwe i ci napisze o tych szparunkach jak zanjde cos na ten tema. POzdrawiam i dzieki za kontakt
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 14 Lut, 2006   

Witam i pozdrawiam z Wrocka!

Na stare lata zauroczyla mnie 49-tka [oczywiscie iż] trzy lata ją lepiłem,teraz czas na rejestracje no i prawko kat A. Pewnie to wszystko potrwa ale duchem i slowem bede z wami. Hej
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 14 Lut, 2006   

Super ze sie pojawil kolejny izomaniak z naszego wojewodztwa. Ja jestem z Glogowa 100 km od Wrocka, mam iza 56 z 1959r. i kilka innych motorków. A powiedz czy na wakcje dasz rade to wszystko zrobić?
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 14 Lut, 2006   

Oj bardzo bym chcial ta zima jest zdecydowanie za dluga ;ale jak wypali mi jeszcze wyjazd na wyspy to pozamiatane. Nic to czas szybko leci a Glogow mile wspominam sluzylem tam w artylerii ciezkiej HEJ
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sro 15 Lut, 2006   

Masz jeszcze jakies maszyny oprocz iza? Wybierasz sie na bazar do Worcka 26.02 ? Ja sie zastanawiam czy jechac na Oldtimerbazar.

Pozdrawiam, jak cos to sie odezwij!
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 15 Lut, 2006   

Przyznam sie ze dla mnie oldtimer to obecnosc obowiazkowa, niby zadnych brakow do sprzetu nie mam ale cos tam zawsze ciekawego wypatrze. Ogladam sie za komarkiem sztywniakiem dla potomka a niech tez sobie lapki poomyka. Pozdrawiam
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 16 Lut, 2006   

To ja widze ty tak jak ja niby wszystko mam ale zawsze cos kupie, ostanio byłem w Poznaniu to czapke Rosyjska kupilem normalnie rewelacja :) , i powiem ci ze tez sie zastanawiam na komarkiem sztywniakiem tylko mam maly problem bo nie mam gdzie tego wstawic to po pierwsze, po drugie przed komarkiem musze w tym roku kupic Wfm M06 z krtaką jest poprstu sliczna. W tym roku remont iza bede robił zaplanowalem sobie na czerwiec, lipiec, sierpien. Kase zbieram tak chcilabym aby mnie wyszlo to 2000 tys, jest to duzo ale obawiam sie ze i to moze nie wystarczyć. Wazne ze mam zarejestrowanego i oplaconego i to ze nie musze jeździć na przeglady :) . Ja jeszcze nie wiem czy bede na Oldtimerze ale zobaczymy. POzdrawiam
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

Po apelu u mnie na GG Krzystof, postanowiłem sie dopisać do posta. Masz rację jestem z dolnego śląska, tam koło Wałbrzycha, ale dopóki nie odpale Iża można mnie traktować jak by mnie nie było
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

Słuchaj Krzysztof cyt."nir musze jeżdzic na przeglądy" znaczy to że masz zółte blachy? ile taka przyjemność kosztuje, cały koszt i co to za motor?
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   

Ja mam iza 56 z 1959 r, mam zólte blachy załatwiania kupa naprawde fakt ze nie musze jeździc na przeglądy kosztowało mnie to z zarejestrowaniem blachy ogólnie wszystko około 800 do 1000 zł juz nie pamietam ale gdzies tyle. Jesli jakies pytania co i jak, jak zalatwic, napisz a na pewno ci odpisze nie wiem kiedy bo pisze prace licencjacką wiec bede zaglądał tutaj poźnym wieczorem. Pozdrawiam
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   

Wiem coś o twojej pracy bo masz opis na GG :D

Ale powiedź mi taką rzecz, potrzeba opinie rzeczoznawcy i czy ten rzeczoznawca to znawca czy jakiś leszczyk, taki co nawet nie wie co to za motor, czy sie czepa nie oryginalności, bo mój iż ma np bite numery... skąłdam powoli też Iża 350 i chce mu klepnąc takie numery jak ma mój iż 49 czy kolesie (ci rzeczoznawcy) sa wstanie określić to że jest tu cos kombinowane?
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   

Trudno wyczuć ich wiesz zależy na jakiego trafisz mi raz sie udało i podałem mu numery zdjecia i obeszlo sie bez wiekszych problemów, ale raz to sprawdzał wiec trudno wyczuc, wydaje mi sie ze jakbys raz np u niego juz brał opinie to nastepnym razem pojdzie latwiej tak mi sie wydaje. A co do orginalności to sam nie wiem na jakiesj podstawie on to pisze no na pewno z jakis wytycznych, ale to w Legnicy jest konserwator zabytków do ktorego jak sie udałem przedstawiłem zdjecia opinie i to oni wysylaja do warszawy i tam decydują czy moge miec żółte czy nie mi stwierdzili ze moge i mam :) kupe załatwiania, piniędzy, wiesz ze chyba drugi raz bym sie w to nie bawił ale i tak przez przypadek mi sie udalo zaltwic te blachy bo kolo na stacji diagnostycznej mnie cofnoł i powiedzial zeby takie badanie wykonac czyli tzw, poszerzone bo motor byl wyrejestrowany trzeba miec zezwolenie konserwatora zabytków poniewaz motor ma powyzej 40 lat nie wiem czemu tak, sam bylem w szoku. Powiem ci ze ja nieraz sobie pomysle co w tej Poslce sie dziej i jak pewne rzeczy sie załatwia to trafia mnie, jedni ludzie mowia ze tak zalatwiali inni ze tak a przeciez procedura powinna byc taka sama. Kiedys jak bede mial trpche czasu to opisze ta rejestracje na żólte i wogle jak to załatwic po koleii. Pozdrawiam, jak jakies pytanie to wals smiało, ale co do tych przebitek to nie wiem
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Pią 23 Cze, 2006   

Gaca wybierasz sie gdzies swoim sprzetem w okolice dolnego śląska?

Panowie z tych wojewodztw czy ktos z was gdzies sie wybiera, pochwalcie sie gdzie i kiedy :)
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Jest tu ktoś po mechanice i budowie maszyn, albo w trakcie?
sebastianbd Hyde Park 2 Wto 28 Cze, 2011
sebastianbd
Brak nowych postów ktoś miał pomysła...
mcfrag Hyde Park 5 Sro 30 Kwi, 2008
Michał
Brak nowych postów Czy ma ktoś znajomego Policjanta z drogówki?
Vein Hyde Park 13 Nie 03 Sty, 2010
maciek86
Brak nowych postów Czy ktoś wybiera się na zakupy do Łodzi?
regers Hyde Park 0 Pią 01 Lip, 2011
regers
Brak nowych postów Panowie? wie ktoś moze do czego ta skrzynia ?
Hyde Park 1 Pią 10 Kwi, 2009
ArturM
Brak nowych postów ClassicAuto - czy ma ktoś numery tego czasopisma
lukulus Hyde Park 0 Wto 02 Mar, 2010
lukulus


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna