IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[49] Kwiatek z Allegro
Autor Wiadomość
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006   [49] Kwiatek z Allegro

http://Allegro.pl/item139...k_do_iz_49.html

komuś sie trochę chyba pomyliło, ja za mniejszą kwotę całego iża kupiłem, gratuluję poczucia humoru (no chyba że się nie znam na cenach części :D
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
patyk


Posty: 294
Skąd: Gorzów wlkp.
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006   

Moim zdaniem cena masakryczna koleś przesadził i dlatego nie może sprzedać. Ja już któryś raz widze tą aukcję.
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006   

Troszeczkę przegina z tą ceną gościu o jakieś 60% wartości podanej ceny.

Ale cóż myśli że znajdzie jakiegoś naiwniaka za tą cenę.



----------------

Iż 56-1956r

Iż 49-1955r
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006   

Zwarzając jeszcze na wage cylindra, a jest to cale 10Kg (moze odrobine wiecej) nikt mu tego nie kupi, bo dodatkowo poleci z torbami za przesyłke... ogólnie wątpie zeby znalazł sie jakis cymbał który kupi cylinder bez zaślepek. No niestety Allegro to juz czasami kabaret, dla czego niestety? Bo tyle fajnych jest rzeczy, nie koniecznie do iża, które są w tak kosmicznych cenach a w niedługim czasie ta cena staje sie juz normalną, czyli znajdzie sie jakis frajer któremu jest to potrzebne na gwałt i wyskrobie gotówke kupujac ten przedmiot. Inny sprzedajacy zobaczy i wiadomo co sie dzieje, ustala sie nowa cena... dlaczego Polacy czasem nie myśla :?: Coraz częściej :wink:
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006   

Gościa chyba porąbało.Ciekaw jestem,czy znajdzie się jakiś

naiwniak,może bardziej pasuje określenie desperat.

Kolejny przykład ceny z kosmosu na Allegro.
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006   

Jednym słowem można powiedzieć że to jakiś bezmyślny BARAN!!! :lol:

Ja kupowałem już niejeden cylinder do 49-tki i przeważnie cena była w granicach 20 zł, nie wiem jak jest teraz ale nie wierze że cena tak podskoczyła...

Jak potrzebujecie cylindry do 49-tki to posiadam kilka sztuk i moge odsprzedać za normalne pieniądze, tylko że są to cylindry kwalfikujące się minimum na II szlif :!: :wink:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

fakt koles przesadzil, zdodze sie z wami lecz pomyslcie ze dzieki wlasnei takim ludziom wzrasta cena Iżow :D i wszystkich do niego czesci a co przez to idzie? to ze jak macie jakies czesci do Iża ktore kiedys kupiliscie za grosze to sprzedajac zwroci wam sie z wielokrotnoscia poprzedniej ceny, jest tez druga strona medalu, mianowicie jakbyscie chcieli kupic czesci do Iża to przez takich kolesi trzeba bedzie sie mocno wykosztowac...ale od czego sa OLDMOTOBAZARy :D ja tam sie ciesze ze koles jest tak mocno uderzony w glowe :o
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

Tu chyba nie powinno chodzi tylko o zarobienie jak najwiekszych kroci pieniędzy, tylko o to żeby jak najwięcej pieknych odrestaurowanych zabytkoych motocykli jeździło po naszych drogach :wink:

Ja posiadam bardzo dużo częsci do różnego rodzaju zabytków, handluje nimi ale wychodze z założenia że nie musze na tym zarobić, dobrze jest jak się zwróci za jakąś część, zysk jest mało istotny, dla mnie liczy się przede wszystkim satysfakcja że możesz komuś pomoć i dzięki Tobie jakiś zabytek wyjedzie na drogi - gdyby tak ludzie myśleli byłoby zupełnie inaczej...
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

Romek, piszesz ze dobrze ze ceny rosną :wink: Możliwe, jak masz cześci na handel... Ale ciekawe jaka mine zrobisz jak ci coś strzeli w iżu naprzyklad PUCHA Prądów (oczywiscie nie zyczę ci tego absolutnie) wtedy byś mocno popłynął z kasa... Ja sam bede musial kiedys kupic puszke, przynajmniej pustą, ale wiem ze to nie bedzie ciekawe wyłożyć taka gotówke :(
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

no musze sie z Toba zgodzic Gaca.. ale sam powiedz czy nie cieszysz sie z tego ze jezdzisz wartosciowa maszyna? Jezeli czesci bylyby tanie do Iży to tak samo cena tych ze motocykli by spadla, wtedy duzo osob jezdziloby tymi maszynami.... dla mnie one sa cudowene dlatego ze jest to rarytas, rzadko spotykany.. zwroćcie uwage na fakt ze jakby duzo Iży jezdzilo po naszych drogach to mialyby popularnosc przykladowej WSKi (bez urazy dla posiadaczy tej marki motocyklow) ale ja wole jak sie za mna ogladaja, nie myslcie ze jezdze na Iżu tylko z tego powodu ale jest to napewno jakas radocha :) Racja ze trzeba bedzie sie wykosztowac jesli cos poleci... dlatego dbam o moje cudeńko i nie zarzynam go na jakis polach czy tez nie probuje palic gume bo jest to dla mnie brak poszanowania dla zabytkowych motocykli :)pozdro
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

Anonymous napisał:
no musze sie z Toba zgodzic Gaca.. ale sam powiedz czy nie cieszysz sie z tego ze jezdzisz wartosciowa maszyna? Jezeli czesci bylyby tanie do Iży to tak samo cena tych ze motocykli by spadla, wtedy duzo osob jezdziloby tymi maszynami.... dla mnie one sa cudowene dlatego ze jest to rarytas, rzadko spotykany.. zwroćcie uwage na fakt ze jakby duzo Iży jezdzilo po naszych drogach to mialyby popularnosc przykladowej WSKi (bez urazy dla posiadaczy tej marki motocyklow) ale ja wole jak sie za mna ogladaja, nie myslcie ze jezdze na Iżu tylko z tego powodu ale jest to napewno jakas radocha :) Racja ze trzeba bedzie sie wykosztowac jesli cos poleci... dlatego dbam o moje cudeńko i nie zarzynam go na jakis polach czy tez nie probuje palic gume bo jest to dla mnie brak poszanowania dla zabytkowych motocykli :)pozdro
nie zalogowalo mnie :evil: "0" /> :lol:
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

Jeżeli chodzi o iża to powiem ze ceny wcale mnie nie ciesza, bo niestety jest to motocykl zabytkowy, ale taki którym juz sie jeździ dalej, czesciej a jak wiadomo czesci sie zużywają i trzeba co jakis czas kupować, jak mam wyłożyc gotówke to wcale nie mam na to checi... odwrotna rzecz jest jezeli hodzi o moją SHL M04 jak widze kosmiczna cene za czesci czy za caly motor jestem wrecz w niebowziety, tutaj nie ma co sie zużywac bo jezdze nia raz do roku nie wiecej jak 20km (kiedys sie szarpalem na wiecej, ale policja mnie zhaltowala i mialem farta, teraz juz nie ryzykuje, bo mozna stracic motor), ale wracajac do tematu moja SHL to jest naprawde ładnie zrobiony i zamrożony kapitał który w kazdej chwili mozna zamienic na gotówke, jezeli sie ma na to chęc... u mnie chec jest, ale szkoda mi sie jej pozbywac bo jest to mój pierwszy motor, przy remoncie którego lał sie pot łzy no i niestety KREW. Tak latwo sie jej nie pozbede :wink:
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
pawlaczyskis
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

Gaca rozpisz się trochę na jej temat... Mile widziane by były jakieś fotki. Mój starszy choruje na 04 'kę. Napisz coś jak możesz (oczywiście w odpowiednim dziale). Bardzo bym był wdzięczny!
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

Chailem zrobić naprawde fajna sesje zdjeciowa i filmiki z nią, ale pogoda za szybko powitala sniegiem, teraz juz nie bedzie to takie efektowne, ze zdjeciami trzeba bedzie chyba poczekać do wiosny :wink:
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
pawlaczyskis
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

Ale coś mogł byś skrobnąć dla znajomych (jeślim godzien tak się nazywać).
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

Jedyne co moge podać to moją strone, która i tak pewnie już wszyscy widzieli :wink:





http://www.hutaludwika.prv.pl/
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie 05 Lis, 2006   

...
Ostatnio zmieniony przez Michał Sob 27 Gru, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sob 11 Lis, 2006   

Jak potrzebujecie cylindry do 49-tki to zapraszam do moich aukcji:



http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=141431566 - 72,50 mm



http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=141432378 - 73,00 mm



Pozdrawiam :lol:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [50] Iż 50 na Allegro
Gaca Ogólne 11 Pon 02 Paź, 2006
mcfrag
Brak nowych postów Licytacje na Allegro
slawmartorun Hyde Park 7 Pią 11 Maj, 2007
diablomichal
Brak nowych postów humor rodem z Allegro.
edig Hyde Park 30 Sro 12 Mar, 2008
Michał
Brak nowych postów kosmiczne ceny na Allegro
edig Hyde Park 0 Wto 05 Lut, 2008
edig
Brak nowych postów Zdzierstwo i gnębienie na Allegro, OLX i Otomoto
Czas szukać innych portali
aelfric Hyde Park 4 Sro 04 Maj, 2016
Komar


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna