IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
The Norton Project
Autor Wiadomość
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pon 26 Gru, 2011   The Norton Project

Ten filmik znam od dawna, ale wrzucam go dziś, bo nie ma lepszego momentu żeby go obejrzeć niż trwające jeszcze kilka godzin Święta. :)



Wszystkim życzę wzięcia udziału choć raz w życiu w takiej historii. Nieważne po której stronie. :)
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Pon 26 Gru, 2011   

Zawsze są dwie strony takich sytuacji. Tutaj wszystko się udało, ale gdyby przykładowo moje potomki chciały mi zrobić tego tupu niespodziankę i mój 350ty trafił do panów z OltimerBazar (czy innych) i tam został gruntownie bez stylowo odrestaurowany, to reakcja mogłaby być różna.

To jest ryzyko robienia takich niespodzianek. Mimo to było miło.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pon 26 Gru, 2011   

To jest inna sytuacja - tutaj ojciec miał kiedyś Nortona, pewnie kupionego jako nowy z tzw. salonu (zależy jak się to w tej Kanadzie nazywa) i ten Norton mu się popsuł i zestarzał a ojciec pewnie nie miał kasy, czasu a może i chęci na remont. Ja bym się cieszył - pewnie mój ojciec też, jakbym mu tak wueskę odszykował.

No i nie porównuj panów z Oldtimerbazaru do specjalistów od klasycznych anglików w Stanach, czy Kanadzie. Chociaż, z drugiej strony, jedni i drudzy zrobiliby cukierasa z 350. :)
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto 27 Gru, 2011   

Ja bym się cieszył, jak bym od potomków dostał odszykowaną WSK M06 B3, mimo że stać mnie na taką. Myślisz że ten dziadek pamięta, czy jego Norton miał chromowane czy czarne zegary. Liczy się gest, ja też nie pamiętam jak dokładnie wyglądał mój pierwszy "Maluch".
_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Norton ES2 1954 r.
tomboj Pozostałe 325 Sro 27 Wrz, 2023
sztyga20


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna