IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Iż] Jak, gdzie i za ile kupuje się Iża?
Autor Wiadomość
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Nie 26 Lut, 2012   [Iż] Jak, gdzie i za ile kupuje się Iża?

Ładny. Napisz, jak go namierzyłeś i zdobyłeś i jeśli to nie tajemnica, to ile cię to kosztowało...
 
 
 
fred8012


Motocykl: Iż-49
Posty: 725
Skąd: okolice Zabrza
Wysłany: Pon 27 Lut, 2012   

Błażej napisał/a:
Ładny. Napisz, jak go namierzyłeś i zdobyłeś i jeśli to nie tajemnica, to ile cię to kosztowało...

Za dużo tu handlarzy by cokolwiek napisać.
_________________
ИЖ-49 57r, ИЖ-350 51r
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Pon 27 Lut, 2012   

fred8012 napisał/a:
Za dużo tu handlarzy by cokolwiek napisać.

Zupełnie nie rozumiem tej uwagi.
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

Błażej a ja się wcale nie dziwię że nie chce powiedzieć, ostatnio krążyło po forach ogłoszenie załamanego kolekcjonera jak mu z rancza zajumali sprzętów na kilkaset tysięcy złotych. :( Pomijam fakt, że dżentelemni o pieniądzach nie rozmawiają. :P

He he, no ja się zawinąłem z bazarku i finału nie widziałem. W takim razie pogratulować koledze cennego fanta.

Koniec spamowania. CZEKAM NA WIĘCEJ FOTEK! Takich z obdukcji. :P
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

Agrupa - ja się nie pytam, gdzie stoi sprzęt, jak zabezpieczony i inne takie. Mnie interesuje sposób namierzenia, bo może na tej podstawie uda się kolejny naleźć i koszt na jakie się trzeba naszykować... Ale skoro ujawnienie takich informacji jest tajne, bo grozi w czyjś finansowy interes, to znaczy, że forum z miejsca spotkań amatorów marki stało się areną handlową. Więc tylko pierdolić takie forum. Zmieńmy mu nazwę na "IŻ - kupić, sprzedać, potargować", bo do tego to dąży.
Ostatnio zmieniony przez Błażej Wto 28 Lut, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

Błażej napisał/a:
Agrupa - ja się nie pytam, gdzie stoi sprzęt, jak zabezpieczony i inne takie. Mnie interesuje sposób namierzenia, bo może na tej podstawie uda się kolejny naleźć i koszt na jakie się trzeba naszykować...

Zrozum to, że ktoś może nie mieć ochoty dzielić się szczegółami bo może mieć obawy o czyjąś nieuczciwość. Mało jest sytuacji że ktoś komuś coś zapierdolił? Ja ostatnio szukałem danych adresowych człowieka z którym miałem styczność pół roku temu, znalazłem jego adres przez google wklepując po prostu numer jego komórki. Gdzieś coś sprzedawał i pochwalił się adresem. Po nitce do kłębka...

Kolega w garażu lub na posesji może mieć jeszcze dużo ciekawych i cennych rzeczy. Moim zdaniem jest lekkim nietaktem pytać a gdzie a za ile a od kogo. Na pewno przyjechał z za miedzy, tani pewnie też nie był. Jeżeli jesteś zainteresowany to mogę Ci powiedzieć od 3-10kzł za iż350, takie spotkałem ceny (również te wschodnie w przeliczeniu na nasze).

To już nie jest malutkie forum, gdzie spotyka się garstka zainteresowanych osób, które się znają osobiście, IZHmoto jest znanym miejscem w oldtimerowym środowisku, więc złażą się tu również wszelcy naciągacze, złodzieje, partacze i inne obszczymury. :P
Błażej napisał/a:
Ale skoro ujawnienie takich informacji jest tajne, bo grozi w czyjś finansowy interes, to znaczy, że forum z miejsca spotkań amatorów marki stało się areną handlową. Więc tylko pierdolić takie forum. Zmieńmy mu nazwę na "IŻ - kupić, sprzedać, potargować", bo do tego to dąży.

Nawiasem mówiąc, to tylko Ty byłeś zainteresowany szczegółami handlowymi tego tematu.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
izikx


Motocykl: Planeta
Posty: 76
Skąd: Blachownia
Wysłany: Sro 29 Lut, 2012   

agrupa napisał/a:
Zrozum to, że ktoś może nie mieć ochoty dzielić się szczegółami bo może mieć obawy o czyjąś nieuczciwość. Mało jest sytuacji że ktoś komuś coś zapierdolił? Ja ostatnio szukałem danych adresowych człowieka z którym miałem styczność pół roku temu, znalazłem jego adres przez google wklepując po prostu numer jego komórki. Gdzieś coś sprzedawał i pochwalił się adresem. Po nitce do kłębka...

A mi się wydaje ze chodzi tu tylko o jakieś ogóły, jak to się robi, gdzie się chyta kontakty itp itd.
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 516
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Sro 29 Lut, 2012   

Zapodział się mój post dotyczący odp na pytanie Błażeja: jak napiszesz, że czegoś szukasz, zaraz znajduje się to na Allegro - dziwne, ale prawdziwe.

350 - fajny sprzęt. :thumbup:
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 
Archi88


Motocykl: Iż-56
Posty: 1347
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: Sro 29 Lut, 2012   

Cytat:
Zapodział się mój post --dotyczący odp na pyt. Błażeja--- jak napiszesz , że czegoś szukasz , zaraz znajduje się to na Allegro--dziwne , ale prawdziwe

To chyba dobrze, ktoś czegoś szuka i znajduje.
_________________
IŻ-56 '62, Suzuki GSX400E '83
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 516
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Sro 29 Lut, 2012   

:thumbdown: Myślę , że wśród nas ceny powinny być umiarkowane - stosowne do tego co są warte.
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 
Archi88


Motocykl: Iż-56
Posty: 1347
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: Czw 01 Mar, 2012   

A ja bym chciał, aby do sprzedawanej przeze mnie części każdy dodatkowo dorzucał parę złotych, tak po forumowej znajomości, abym mógł zrobić Iżem dodatkowo 100km. :D
_________________
IŻ-56 '62, Suzuki GSX400E '83
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 516
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Czw 01 Mar, 2012   

Dzięki za uporządkowanie tego tematu.

Zgadzam się z Tobą, ale w przypadku sprzedaży na Allegro ponosisz koszty a tu możesz smiało się dogadywać co do ceny. Nie zmuszę (nie chcę) nikogo do tego, żeby sprzedawał np. swój wyrób po cenie surowca bez robocizny.
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 
jarcco


Motocykl: Iż-49
Posty: 1323
Skąd: Lublewo Gdańskie
Wysłany: Pią 02 Mar, 2012   

A mnie się wydaje że interesów nie należy łączyć z emocjami, czy dobrym sercem. Biznes to biznes, kochajmy się jak bracia, ale liczmy się jak żydzi. Po tak załatwionych interesach nie ma niedomówień, długów wdzięczności. Biznes to biznes, nic osobistego. A towar jest wart tyle, ile jest w stanie zapłacić za niego klient.
_________________
jarcco
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [350] Iż 350 - gdzie można dostać części?
Ogólne 5 Pon 22 Sty, 2007
Gaca


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna