IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
aż się serce kraje
Autor Wiadomość
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   aż się serce kraje

http://www.beemergarage.com/Rooftop.html
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

A gdzie to? Czy mi się wydaje, czy na drugim od dołu zdjęciu po prawej (nad BMW) jest na ścianie czerwoną farbą napis w jidisz lub jakimś arabskim alfabecie?
 
 
 
kurczak


Motocykl: Planeta
Posty: 261
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

Tak na moje to mogą być Indie albo jakiś inny kraj w tamtym regionie, gdzie jest od holery i ciut, ciut motorków i wtedy taki "szrocik" nie wzbudza tam większych sensacji.



Kurczak
 
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

Witam!

Mimo wszystko nie chciał bym tam trafić - dostał bym pląsawicy i zajoba :) . A jak bym to przeżył, to na bank po moim powrocie rodzina miała by podobne objawy widząc, co przytargałem ze sobą:)
_________________
Iż49
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

Gdybym miał na coś takiego namiar, to odrazu padłbym, trumny bym nie zdąrzył kupic, za dużo tam jest fajnych motorków i wóżków wóżki w szczególnosci)



Serce sie kraje nie dlatego że to leży, bo w takich warunkach gnic czy rdzewiec nie może, widac to postanie tych wszystkich wóżków Steib, tylko dlatego że nie jest to gdzies kolo mnie np: 10km :wink:



Dużo nie wymagam, zaopiekowałbym się tym (chyba, ale raczej sie nie myle) tym Turistem na samym dole po lewej, potem jakiś fajmy wózeczek (moze dwa) no i coś fajnego, w miare kompletnego na trapeziku.



Przemawia przeze mnie zazdrosc tak potworna ze chyba zamilcze :roll:
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

Powiedzcie tylko gdzie to jest a jak to wszystko ściągne, kużwa mać, teraz spać nie będe mógł :cry:

Jakby ktoś się dowiedział coś konkretnego na temat tego miejsca to proszę o info :wink: a ja już będe dalej działał :twisted:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
pawlaczyskis
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

Płakać mi się chce... U nas nie jeden zrobił by z tego cudo, a tam to poprostu gnije. Zamilknę bo nie ma innegow wyjścia...
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

Aż szkoda tego sprzętu, dech piersi te zdjęcia zapierają.



---------------

Iż 56-1956r

Iż 49-1955r
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 20 Lis, 2006   

masakra
 
 
patyk


Posty: 294
Skąd: Gorzów wlkp.
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

gość to znowu ja patyk
 
 
 
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

Po zobaczeniu tego zdjęcia zrobiłem dokładnie takie oczy :shock: Aż się serce kraje. Nie będę mógł spać w nocy!!!!! :evil: "0" />
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

proponuję to uczcić chwilą ciszy :cry:
 
 


Posty: 0
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

złapałem kontakt z gostkiem z foto, jest z Afganistanu i dobrze mówi po rosyjsku, on chce się tego wszystkiego pozbyć, słabo mu idzie interes jak widać na fotce, ani jednego klienta przez cały dzień, a nie posiada środków aby to wszystko przywrócić do stanu używalności, chce niewiele bo dolara od sztuki, one moto one dolar, myśle że najszybciej można się tam dostac zaciągając się do armii, tylko jest problem z transportem, myślę że trzeba to wszystko zabrać, co wy na to? musimy szybko działać bo mój stan na widok tych fotek szybko i systematycznie się pogarsza, proszę o poważne potaktowanie sprawy i plan ekspedycji
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

Jezeli cos bedzie wiadomo to ja prosze wózek steib :wink: W sumie to zawsze mozecie cos mi jeszcze podwiesc.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

mam pomysł, jest taka opcja, niech koleś to porozbiera popakuje w paczki i wysle do Polski, tylko czy będzie go na to stać, czy będzie tak chciał itp, pozatym kwestia płatności, przelewem? Jakby ktos montował ekipe żebyw lato jechać to ja sie łape, studiuję na Studiach Wschodnich , moja wiedza będzie przydatna 8) więc mysle ze jestem odpowiedni na taka wycieczke :D . Ale dopiero w lato
 
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

Fajnie że ktoś znalazł jakiś kontakt, zastanawiałem się nad tym jak to wszystko przyciągną do Polski, z transportem pewnie nie byłoby problemu ale przerażają mnie formalności bo wątpie żeby te wszystki sprzęty miały kompletne dokumentacje a jeżeli nawet to trzebaby było troche pobiegać po tamtejszych urzędach... Trzeba będzie przygotować dodatkowe dolary na łapóweczki bo myśle że bez tego się nie obejdzie :wink:

Ja się wkręcam w temat bardzo ostro :wink:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

:lol: to nie Polska, wątpie zeby w Afganistanie kraju w którym sie 20lat toczyła wojna ktoś miał jakiekolwiek papiery na cokolwiek :lol: , tylko gożej o transport żeby wziąć wszysko, 4000 kilosów trzeba jechać jakąś ciężarówą,alb zlecic komuś? tylko komu :roll: ?
 
 
 
diablomichal


Motocykl: Planeta
Posty: 764
Skąd: Staszów/Kraków
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

kurcze ja tez przyłaczam się do rozwiazania problemu. Po pierwsze trzeba poszukać jakie formalności trzeba załatwić, dowiedzieć się o transport. Zaraz idę szukać w necie moze cos znajde
_________________
Iż Planeta '63
 
 
 
diablomichal


Motocykl: Planeta
Posty: 764
Skąd: Staszów/Kraków
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

mnie by interesowało wszystko co sie da:D ale tak serio mówiąc trzeba to z tamtąd sciagnąć, przeciez tylko niszczeje
_________________
Iż Planeta '63
 
 
 
pawlaczyskis
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

Średnio kilometr w miarę sprawnej ciężarówki kosztuje 2zł! Czyli łatwo policzyć, że 16000zł za sam transport...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna