IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Wrocław
Autor Wiadomość
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   [Motobazar] Wrocław

czy ktoś z szanownych Kolegów wybiera się 26.11 do Wrocławia na oldtimerbazar ?
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

....z Wrocławia jestem ---mus :wink:
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

Ha, ha, ha, ha, ha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Obecnośc obowiązkowa :twisted: Jutro zapodam skanem placu i wyznacze miejsce i godzine spotkania, kilka osób ma ode mnie coś do odebrania i to już bedzie wstępne umówienie :wink: :P :P :P
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

No ja musze sie pojawic, musze skołowa tylne kólko do "49" bez niego ani rusz. No i jak wspomnial Pędzel niektórzy maja coś do odebrania :wink: Dlatego można powiedziec ze juz jestem.



Może podam mniej wiecej godziny w których bywam: około 7 do max 13-14, to zalezy, moge sie dostosowac :wink:
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Sro 22 Lis, 2006   

Ja mam co prawda 225 km do Wrocławia ale też się pojawię i może się uda braki uzupełnić no i poznać kamratów.. Chętnie wezmę do Was telefony żeby się namierzyć.



p.s. : jakby ktoś miał zbędny odprężnik to chętnie kupię (szukam jeszcze osłon na gaźnik, lewej klamki i tylnej kanapki do 56)
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Sro 22 Lis, 2006   

No to ja też... Będę... Przynajmniej chcę być, bo na razie mi baba warczy.

Potwierdzę pod koniec tygodnia. Wreszcie co poniektórzy będą mi mogli nakłaść po pysku osobiście za moje uwagi na forum... :)
 
 
 
pawlaczyskis
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sro 22 Lis, 2006   

Ja bym się wybrał, ale to jednak kawał drogi! Popatrzcie Bracia za gaźnikiem oryginalnym do 'a! A no i jeszcze włącznik światła STOP! Tez cena by mnie interesowała!
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sro 22 Lis, 2006   

Kolego gaca1985 znalazłem na Allegro gościa z OPOLA który ma do sprzedania

Iża 49 na części dzwoniąc do niego powiedział mi za oba koła po 80zł.

To nr.0501109456.



-----------------------

Iż 56-1956r

Iż 49-1955r
 
 
patyk


Posty: 294
Skąd: Gorzów wlkp.
Wysłany: Sro 22 Lis, 2006   

Błażej napisał:
No to ja też... Będę... Przynajmniej chcę być, bo na razie mi baba warczy. Potwierdzę pod koniec tygodnia. Wreszcie co poniektórzy będą mi mogli nakłaść po pysku osobiście za moje uwagi na forum... :)
No to szkoda, że mie nie bedzie, do zobaczenia na mjaowej Łodzi :wink:
 
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 22 Lis, 2006   

Witam!

Ja raczej się nie pojawię :) Ale podejżewam, że na styczniowej Łodzi to może być naprawdę srogie spotkanie - wszyscy będą mieli mniej więcej tyle samo do przejechania :) . Tyle, że ewentualnie gorzej będzie z dostępnością klamotów :P
_________________
Iż49
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Sro 22 Lis, 2006   

Patyk - prowokatorze!!! :D
 
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sro 22 Lis, 2006   

OK, to ja proponuje układ taki :wink: : Ci co będą w niedziele we Wrocławiu to godzina zbiórki "Bractwa Iżowego" to około 9.30 :wink: w miejscu pokazanym na fotce!!! NIe wiem czy każdemu odpowiada ta pora ale Ci co będa mieli ode mnie coś do odebrania to myśle że się zjawią na czas :P

W razie czego mój tel. 0665-628-811 :wink:







Do zobaczenia w niedziele :twisted:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

Dzięki wszystkim przybyłym :wink:

Myślałem że poznam naszego "sławnego" Błażeja ale nie było mi dane :wink: może następnym razem...

Do zobaczyska Panowie :wink:



Aha, Lukuś uszczelki kupione dla Ciebie :D
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

No i po weteranie... Nie dotarłem... Poszedłem na andrzejki do znajomych, a mój dzisiejszy nastrój niech zilustruje wierszyk...



Fto ni miol kaca

nie wiy co to smutek

kie kufa drewniano

ocka ropom skute

kie koty lupiom racicami o blachy

a wroble w bebny bijom

i dziurawiom dachy

suchosc w clowieku

od krztonia do dusy

a bolom cie pazury i kudly i usy

nie pochodzis

nie legnies

jesce gorzy siedziec

a co kwila ci sie beko

psedwcorajsym sledziem



moze i som jest tacy co kaca ni mieli

ale co oni w zyciu culi

co oni widzieli ?



Może mi ktoś powiedzieć czy było coś ciekawego... ale DRUKOWANYMI LITERAMI...
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

podobno są tacy, tak słyszałem od ludzi
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

Jedni powiedzą że było sporo ciekawych rzeczy, inny powiedzą że nic nadzwyczajnego nie było ale suma sumarum było całkiem fajnie :wink: , było sporo części do IŻy, jedne droższe, inne w bardziej przystepnych cenach, ogólnie bardzo udany bajzel :lol:

Poznałem kilku "naszych", troche pogaduliliśmy i choćby dlatego było WARTO :wink:

W sumie do mojego IŻątka nic nie kupiłem a miałem smaka na przednią lampe (prawie kompletną tylko bez licznika - naprawde super stan) i teraz żałuję :? ...



Oto kilka foteczke ciekawszych sprzętów (żadnego całego IŻa nie zlokalizowałem :? ):



















... i to by było na tyle :wink:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

Ogolnie jezeli chodzi o wyposażenie czesciami do iża stanowisk sprzedajacych, to powiem, bylo naprawde dyzo klamotów do Iża zarówno 49 jak i troszeczke 350. Jezeli komus brakuje rolgazu to spokojnie taki mógl nabyc w przyzwoitej cenie od 10zł a samych "znalowych" czesci które blokuja pancerz linki gazu bylo w bród. Sprzedajacy chetnie je dodawali do zakupów.



U gościa który jest na kazdym bazarze i sprzedaje rupiecie izowskie właczyla sie dobroc i bardzo niezle opuszczal ceny, wszystko zależało on kupujacego i jego talentu do targowania :wink:



Ale tyle ile bylo do DKW NZ 350 to mnie przerazilo (DUZO :shock: ), ceny moze nie takie kosmiczne ale stac mnie nie bylo.



Ja jestem ogolnie zadowolony z zakupów, choc przesrałem cala kase jak mialem (nie bylo tego wiele). Kuplem sobie naprawde ciekawe czesci do iza 350, choc moglo to pochodzic od "saharki", ale raczej byl to Iż 350. Chodzi o elementy amortyzatora ciernego skoku i element rolgazu który sie jednak rózni od DKWoskiego ale i od Iza 49. Ogólnie na Łodzi pewnie to nie problem, ale na Wrocławiu pierwszy raz sie z tym spotkałem a cena ca to wszysko mnie poprostu rajcowała, tylko 20zł, dlatego sie nie zastanawiałem nad kupnem dlugo.



http://imageshack.us



Udalo mi sie kupic ładne kolo tylne do iża, a jak sie okaze jednak ze to DKW to wcale sie nie zdziwie, bo tego bylo w bród :D



Jedyne co mnie zasmucilo, to to że nie bylo mi dane spotkac Mcfraga, choc wydaje mi sie go widzialem to on mnie nie. Nawet z Pędzlem moglem isc o zaklad ze Frag pojawi się w jasnej czapeczce z daszkiem (glupi bylem ze sie nie zalożylem :wink: )

Ale przynajmniej oprócz Pędzla pojawil sie Tubusz, chlopaki twierdzili ze gdzies sie tam szlajal Piotr, ale czy to byl Piotr?
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

ogolnie jeszcze mam cos ciekawego, ale nie wiem gdzie to zamiescic, w zwiazku ze bylo to na bajzlu to dam to wlasnie w tym temacie.



Otóż na jednym stoisku trafila sie naprawde ladnie wyrzeźbiona od podstaw centralka do Iża 49, byla tak ladnie zrobiona ze naprawde gdybym mial ja kase i byla ona w przystepnej cenie to bym ja kupił.



http://imageshack.us



A teraz czekam na opinie Mcfraga na opinie jezeli chodzi jakosc wykonania (Frag jest naszym mistrzem w dziedzinie stali, oraz jej obróbki :wink: )



I na opinie innych co sadza o tym ciekawym pomysle...
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

gaca1985 napisał:
Jedyne co mnie zasmucilo, to to że nie bylo mi dane spotkac Mcfraga, choc wydaje mi sie go widzialem to on mnie nie. Nawet z Pędzlem moglem isc o zaklad ze Frag pojawi się w jasnej czapeczce z daszkiem (glupi bylem ze sie nie zalożylem :wink: )
Ha, skoro mnie widzialeś, to trzeba było podejść. Czapka z daszkiem była, więc tym bardziej się dziwię :wink: Oprócz Pędzla, któremu jeszcze raz dziękuję za widły, nie było mi dane spotkać nikogo. Niestety nie mogłem zostać do 9.30. Dla mnie bajzel był nijaki, mimo wielu częsci do 49 nie kupiłem nic (oprocz pędzlowych wideł). Ceny - kosmos, jedyny filtr powietrza który widzialem, w stanie średnim za 150zł - raczej chyba nie poszedł.. Z motorów też raczej nic godnego uwagi, poza wyżej pokazanymi natrafiłem na wystawionego Peraka, oraz mocno niekompletną M04 bez papierów (2250zl). Przymierzyłem się do niej - faktycznie Gaca, jak na rowerku :wink: Chyba się z niej wyleczyłem - następny jednak będzie Turist :wink: Foty z komóry, ale coś chyba widać:
A co do centrali - całkiem niezłe kowalstwo artystyczne. I wydaje mi sie, ze przez ten płaski profil możla je badziej schować niż oryginalne. Podobają mi się, po pomalowaniu na czarno będą wyglądać jeszcze lepiej. Ile kosztowała? I drugie pytanie: były jakieś kolana i wydechy? Ja widziałem jeden komplet tego i tego, ale o stanie nie ma co gadać..
 
 
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

a ja poznałem niejakiego Walerego z za rzeczki i parę złotych u niego zostawiłem
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
25 lutego 2007
tybusz Motobazary 13 Pon 26 Lut, 2007
Błażej
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
21 Czerwca 2009
SaS Motobazary 0 Wto 23 Cze, 2009
SaS
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
20 czerwca 2010
WADER Motobazary 10 Wto 22 Cze, 2010
Gaca
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
17 kwietnia 2011
Aeternum Motobazary 17 Czw 28 Kwi, 2011
KOZA
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
18 listopada 2012
SaS Motobazary 2 Nie 30 Gru, 2012
kuba_777
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
17 czerwca 2012
Gaca Motobazary 4 Wto 26 Cze, 2012
regers


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna