IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Uważajcie na portfele
Autor Wiadomość
prezes


Motocykl: Iż-56
Posty: 60
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: Sob 19 Sty, 2013   Uważajcie na portfele

Chłopaki odświeżę trochę temat odnośnie bazaru choć nieco poza tematem uważajcie na portfele ja straciłem dowód prawo jazdy i 400 zł sztuczny tłok (nie iżowy) znaleziono tylko kartę NFZ w kiblu.

Jak się później dowiedziałem byłem jednym z 6 "szczęśliwych". Myślałem nawet o zorganizowanej akcjii polowania "na przynętę "do czego nasza Policja :middlef2: jest zbyt leniwa.
 
 
slawmartorun


Motocykl: Iż-49
Posty: 281
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

To przykre ale kieszonkowca wcale nie jest łatwo złapać. Nie działa sam (nigdy) często z dwoma czy trzema pomocnikami. Chodzi o szybkie pozbycie się fantu, a przy okazji o bójkę też (wkalkulowane ryzyko). Zasada jest jedna. Chowaj portfel tam skąd samemu jest go ciężko wyciągnąć. Nie za pazuchą kurtki czy marynarki w wewnętrznej kieszeni, nie na tyłku w spodniach. W spodniach tylko z przodu w ciasnej prawej kieszeni no chyba, że złodziej jest mańkutem :/
Niedługo maj, będziesz miał Prezes okazję zabawić się w detektywa :hihi:
_________________
K-175, Iż-49, Iż-56, WFM, GSF 600N
 
 
prezes


Motocykl: Iż-56
Posty: 60
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

Już nad tym myślałem, działać tak jak oni ktoś z portfelem w widocznym miejscu z sygnalizatorem np. jakaś żyłka i kilku obstawy wmieszanej w tłum łapiących na sygnał i gotowym telefonem z ochroną. Zemsta jest możliwa tylko paru ochotników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna