IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Byłem na wschodzie
Autor Wiadomość
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1797
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 12 Wrz, 2008   Byłem na wschodzie

Jadąc do Moskwy, niestety nie motocyklem tylko transportem zbiorowym, zajechałem do znajomego mi handlarza. Gość mieszka k. Sambora, niedaleko granicy. Cwaniak handluje na Łodzi więc sie wycfanił. Ma mase gratów, iże, kawałki ks600, jak u niego byłem to odpalaliśmy kupionego avo sporta. Natomiast ceny u niego kosmos licznik do 49 jedyne 150, a podstawka centralna 120. :D

Za 120 to bym tam cały motor gdzieć w stodole wynalazł, jednak z powodu braku własnego transportu zaniechałem poszukiwań. Na drogach najwięcej widac skuterków. Ale ja tam jeszcze k... wrócę!
 
 
 
regers


Motocykl: Iż-49
Posty: 1575
Skąd: Wołów
Wysłany: Pią 12 Wrz, 2008   

I tak trzymaj!
_________________
Iż-49, Iż-56, Africa Twin rd4
 
 
 
krecik89
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pią 12 Wrz, 2008   

skutery to gowno wszedzie jest...
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pią 12 Wrz, 2008   

Dlaczego? Bardzo przyjemnie się tym jeździ, biegów nie trzeba zmieniać. A jakość chińszczyczny i tak jest lepsza niż Rometa.
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1797
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 12 Wrz, 2008   

Chociaż iże też widziałem, dolniaków trochę, ale najwięcej z klasyków to latają górniaki z koszami. I nie narzekajcie na nasze drogi .
 
 
 
panz


Motocykl: Yamaha
Posty: 578
Skąd: Oliva
Wysłany: Pią 12 Wrz, 2008   

Za 120 to możesz tam jedynie wyhaczyć nowy wał do Iża w sklepie. Trzeba było tam jeździć 10 lat temu, teraz to już inny świat i ludzie też znają wartość motocykli, wystarczy pośledzić ogłoszenia żeby się o tym przekonać. Polecam wycieczkę na Białoruś, drogi pierwsza klasa, nawet szutrówki na największych zadupiach, wschodni smaczek jednak musi być i tak np. są przejścia (pasy) dla pieszych na autostradzie :D
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1797
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 12 Wrz, 2008   

Nie sądze żeby wszyscy tam tyle wołali, gosć jest kutas bo jeździ na Łódź i się wycfaił, no kurde a czy w Polsce na wsi za licznik do WSK wołają 400?! A pozatym co to jest ,,wartość"???? Nie powiesz mi że np. sportowy iż na ukraińskim zadupiu co woził w koszu drzewo jest TAM tyle warty co w Polsce na Allegro albo MWB.
 
 
 
panz


Motocykl: Yamaha
Posty: 578
Skąd: Oliva
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

Tylko jakie masz prawdopodobieństwo trafienia na ukraińskie zadupie, gdzie akurat jest na sprzedaż motocykl wart "zachodu"? Takie okazje znajdziesz w ten sam sposób w Polsce i nie potrzebna jest wówczas graniczna "partyzantka".
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1797
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

eeeeeeeeeee tam
 
 
 
kuba_777


Motocykl: Iż-49
Posty: 140
Skąd: Iława
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Suchy, kupić tam motocykl to nie problem. Schody zaczynają się gdy chcesz go przewieźć przez granicę. Nie masz swojego celnika po tamtej stronie, leżysz i kwiczysz.

A do tego nie wiem czy zwróciłeś uwagę do czego służą tam motocykle? Widziałem jak na kolasce gościu wiózł 8 (słownie: osiem) worków ziemniaków. Widziałem również transport drewna (gdy wycinali te pasy zadrzewień przy drogach) gościu wiózł dwa słuszne kloce na koszu. Widziałem również prosiaki. Tak że tam motocykle ciężko pracują na swoje utrzymanie....
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1797
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 07 Maj, 2013   

No chyba konstruktorzy nie projektowali emki czy kaśki z myślą, że użytkownik będzie wyłącznie miział ją piórkiem po dupce. :hmm:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Byłem w garażu
Maryanek Hyde Park 18 Czw 26 Kwi, 2012
Maryanek
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wróciłem z ukrainy. Byłem po Iże
Matek Hyde Park 29 Nie 13 Maj, 2007


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna