IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
II Uliczny Wyścig Jeżewo
Autor Wiadomość
Archi88


Motocykl: Iż-56
Posty: 1347
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: Pon 26 Sie, 2013   II Uliczny Wyścig Jeżewo

II edycja 31 sierpnia.

http://www.ug-jezewo.lo.pl/?cid=872

_________________
IŻ-56 '62, Suzuki GSX400E '83
 
 
Siwy


Motocykl: Iż-56
Posty: 73
Skąd: Wilczyn
Wysłany: Pon 26 Sie, 2013   

Archi to zmień sobie zębatkę. Skoro to uliczny rajd to na krótkich odcinkach będziesz za wolno przyśpieszał na tej 21 zębów (jeśli dobrze pamiętam). A tak, to odstawisz ich w tyle na samym starcie i będą zmuszeni jechać za samobieżną wytwornicą dymu :D
_________________
ИЖ-56К '58
 
 
nickeledon


Motocykl: Iż-49
Posty: 3826
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

Zielony na tą okazję właśnie, przechodzi ostatnie ustawienia i regulacje.
 
 
Adam


Motocykl: Planeta
Posty: 60
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

Po ile wpisowe? Pojazd musi być z kwitem?
 
 
 
Archi88


Motocykl: Iż-56
Posty: 1347
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

Wpisowe podobno wynosi 50 zł. W zeszłym roku brały udział również motocykle bez tablic rejestracyjnych.

Mnie raczej nie będzie, nawet w roli widza.
_________________
IŻ-56 '62, Suzuki GSX400E '83
 
 
motomaciey


Motocykl: Jupiter
Posty: 47
Skąd: Grudziądz, Olsztyn
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013   

Maoa Google twierdzi, że nawinąłem dziś równe 100km co oczywiście jest marnym wynikiem przy trasach jakie zrobili na swoich SHL-kach Marcin i Paweł. O dziwo ani razu nie musiałem wyciągać klucza do wiec, jedyne zaobserwowane awrie to złapana guma jeszcze w Grudziądzu, połamana szyba podczas zmiany dętki i odkrecająca sie pokrywa sprzęgła w Stolnie.

Organizacja wyścigu dość marna, przydały by się takie rzeczy jak lepszy katering, kosze na śmieci i trochę więcej konkurencji, za całkowicie zbędne uważam disco polo dudniące z głośników, przecież w końcu górowały klasyczne motocykle... Klasyczny rock by się przydał.

Cieszę się, że w końcu poznałem osobiście chłopaków z forum Cafe Racer i zobaczyłem na żywo rekordowego Junaka pana Wojciecha Kuleszy :) Podziękowania dla Mariusza ze Stolna za gościnę i kawę.















 
 
nickeledon


Motocykl: Iż-49
Posty: 3826
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013   

Byłem również. Co by tu napisać? Gdyby nie zaplanowane wcześniej spotkanie w Tucholi i wspólny wyjazd z chłopakami i dziewczynami z Dragona to mina byłaby nietęga. Zrobić coś ok. 500 km po to, aby zapłacić wpisowego 50,- za możliwość półgodzinnego pokręcenia się w kółko po wiosce z przerażeniem patrząc w lustro czy, aby na tym winklu jakiś "caffe" nie zdąży dohamować i będzie dzwon to ja już dziękuję. Organizatorzy muszą totalnie przemyśleć i zrewidować swój pomysł i formułę imprezy, tak moim i nie tylko zdaniem.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów I Uliczny Wyścig Jeżewo
8 sierpnia 2012
nickeledon Imprezy 23 Nie 16 Wrz, 2012
crovaxus


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna