IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
WSK 125
Autor Wiadomość
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 19 Gru, 2006   

załatwiaj papiery, kiedys zrobimy zlot WSK :) jak znajde chwile czasu to przesli ci zdjecie mojej, jak masz swoja na zdjeciu to przeslij mi http://free.of.pl/s/sitaniecmoto/

tu podaje ci strone gdzie koles ma WSK taka jak my mamy, wejdź sobie jest to klub retro w stalowej woli, ogolnie chlopaki posiadaja kilka maszyn jest w kontakcie z nimi

http://www.retrostalowawo...l/motocykle.htm

pozdrawiam
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sro 20 Gru, 2006   

Słyszałem gdzieś ostatnio, że jest planowany w 2007 r. zlot włąśnie motorów WSK. Nie mogę sobie przypomnieć, gdzie, może na Polskim Forum Motoryzacji.

Znam, fajna strona. papierów szukam, ale nie jest tak łatwo. Jak tylko wychaczę, nie tzreba mnie bedzie namawiać. [/url]
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 21 Gru, 2006   

Siema, znajdź ten zlot bo moze i ja sie bym wybrał :) , a zdjecia swojej podesle ci w tygodniu kiedy kompa przeniose bo narazie nie mam u siebie.
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
hius

Posty: 0
Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

Panowie a to jest moja Wiesława

Pochromowana głowica , silnik ,gażnik i cała reszta.

Myślę że gdyby mieli kiedyś takie możliwości to tak własnie by nasze motorki

wyglądały.
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Widze że sporo ludzi prubuje rejstrować WSK-e na zabytek , właśnie się nad tym zastanawiam ale u mnie jest bardzo duży problem bo ja nie mam wogule papierów ani umowy zakupu bo ta WSK-a jest składana z 2.

Co w takim razie propnujecie ????
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Widze że sporo ludzi prubuje rejstrować WSK-e na zabytek , właśnie się nad tym zastanawiam ale u mnie jest bardzo duży problem bo ja nie mam wogule papierów ani umowy zakupu bo ta WSK-a jest składana z 2.

Co w takim razie propnujecie ????
 
 
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Mati napisał:
Widze że sporo ludzi prubuje rejstrować WSK-e na zabytek , właśnie się nad tym zastanawiam ale u mnie jest bardzo duży problem bo ja nie mam wogule papierów ani umowy zakupu bo ta WSK-a jest składana z 2.

Co w takim razie propnujecie ????




kupić trzecią z papierami :wink:
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
WFM_PL


Motocykl: inny
Posty: 106
Skąd: Żary
Wysłany: Nie 10 Cze, 2007   

Wał po regeneracji u Marka Olachowskiego w końcu do mnie przyjechał :) Na pierwszy rzut oka jak nowy hehe Mam nadzieję że będzie siętrzymał tak samo jak wyglada :) Na dzień dzisiejszy polecam tego fachowca z Poznania :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna