IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Łódź
Autor Wiadomość
Hary


Motocykl: Jupiter
Posty: 54
Skąd: Krynica Zdrój
Wysłany: Wto 09 Sty, 2007   

Wiatm, wiem że to co napisze powinno być w innym dziale ale tam nikt nie odpowiedział.

Kupiłby mi ktoś łańcuch do Iża? Nie chce zamawiać bo boję sie co przyjdzie a tak jakby jakiś znawca obejżał i wziął prawdziwą nówkę. Byleby był oryginalny. Proszę o odpowiedź :wink:

Aha, mam Jupitera 5 ale tam wszystkie mają te same łańcuchy z tego co słyszałem.
Z góry dzięki.
 
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pią 12 Sty, 2007   

Zróbcie przynajmniej jakieś zdjęcie grupowe, chciałbym zobaczyć jak wyglądają "mordki" naszych Forumowiczów, bo w galerii nie jest ich za wiele :? ...

Mnie niestety nie będzie, zupełnie nie pasuje mi ta data, nie dośc że mam egzaminy w szkole to jeszcze Iza ma urodziny :lol: więc może nastepnym razem...
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

Niestety galeria coś mi znowu zaszwankowała. Ogólnie łodzianie się odmeldowują. Spotkanko było bardzo fajne, niezła grupka ludzi się uzbierałą. Zdjęcia grupowe będą, prosze truć Mańkowi i Krzyśkowi;] Ogólnie bajzel fajny, powiększyli wreszcie o jedną halę, było w czym przebierać. Ceny dość wysokie, choć czasem trafi się gratka. Wreszcie była okazja poznać dość dużą grupe ludzi z forum;] Co do ciekawastek był piękny Indian, Ifa Bk-350, Iż 49, pare urali, elek i mzetek. Szukałem klameczki odprężnika i nigdzie się nie doszukałem się oryginału, ciągle te podruby Junakowskie. Było pare ładnych stacyjke, nie dostałem nowego wałka kopniaka, tłoczków mało oryginalnych, większość odlewy ukraińskie.
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

Ja osobiście się rozczarowałem. Według mnie mało części do Iża albo ja szukać nie umiałem.

Jak już coś znalazłem to w fatalnym stanie a jak dobre to cena astronomiczna. Było mało motocykli zabytkowych.

Ps.Wojtas odbieraj telefony. Na spotkaniu się nie stawiłem bo szybko się zawinąłem, mam nadzieję że będzie okazja i sprzyjająca aura na majowym. :)
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
Voron


Motocykl: Iż-56
Posty: 124
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

Czołem. Bazar spoko, jestem zadowolony. Kupiłem nowy wałek kopniaka i okładziny hamulcowe. Na spotkaniu tez sie nie stawiliśmy z Wojtkiem i z Royem_666 bo o 14 troche za późno a musieliśmy wrócićdo domu wcześniej, za to widzielismy sie z Wojt@sem, czekamy na maj 8) Pozdrawiam :twisted:
_________________
Iż 56 1958r, Yamaha xv 1600
 
 
Maniek G


Motocykl: Iż-49
Posty: 420
Skąd: Włocławek
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

Zdęcia tych co byli o 14.00

Od lewej: Anper>Norbert> CZN_1



Od lewej:Norbert>CZN_1>Wojt@s>Arek



Od lewej: Tofman> Buba



Od lewej: Tofman> Anper > Norbert> CZN_1>Wojt@s> Arek



autor z drugiej strony aparatu :wink:
_________________
iż49, garbus 1600, Simson SR2, Honda VT1100 i inne
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

Teraz czekamy tylko na foteczki od Krzysztofa;] bo wyszły mam nadzieje:) Maniek ale tam się załapałeś dzięki Bogu;p Pozdrawiam i czekamy na majowy w większym gronie i przy ładniejszej pogodzie.

P.S Marcin ja to miałem prawie sex-telefon cały dzień. Co chwila ktoś dryndał.
P.S na bazarze spotkałem jeszcze BartkaG, Kurczaka koluszki, Michała i paru innych, niestety nie wszyscy mieli tyle czasu,ale na wiosenke nadrobią. :twisted:
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

Ja to miałem czas tylko źle zrozumiałem gdzie się mamy spotkać sterczałem przez pół godziny z drugiej strony hali A :lol: A nie mogłem zadzwonić bo przez przypadek wyłączyłem komórkę a nie pamiętałem pinu :lol: No ale trudno - nadrobimy w maju jak będziemy mieli stoisko.



Ja kupiłem od Walerego nowy alternator od Planety 5 (amortyzatorów tradycyjnie nie przywiózł ale już na bank zapowiedział na maj). Poza tym nabyłem dla mojego synka radziecki hełmofon.
 
 


Posty: 0
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

no ja mialem to samo czekalem pod hala a bo mialo byc miedzy galami a okazalo sie ze to pod balonem bylo spotkanko
 
 
Maniek G


Motocykl: Iż-49
Posty: 420
Skąd: Włocławek
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

Wojt@s dzięki za koszulki, pasują i prezentują się świetnie. Na wiosnę proponuję w nich wystąpić, to nie będzie kłopotu z dzwonieniem i szukaniem się :wink:
_________________
iż49, garbus 1600, Simson SR2, Honda VT1100 i inne
 
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

Od góry od lewej:Norbert>CZN_1>Maniek> Krzyszotf772>Buba>Anper

Na dole od lewej: Wojtas>Arek>Tofman









Pozdrawiam Krzysztof
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
tofman


Motocykl: Planeta
Posty: 280
Skąd: Stryków
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

http://img209.imageshack....pict0028ed5.jpg

udało mi się zdobyć orginalny nowy kluczyk (w stacyjce na foto)

Uważam że częsci było sporo (przynajmniej jak na jednorazowy wydatek), a motocykli faktycznie mało

aha i jescze kupiłem wszystkie żarówki:)
_________________
http://youtu.be/H8Vq8cVsLic
 
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

Bazar pozytywnie odbieram (oprócz kolejek po bilety, małej ilości motocykli). Części były, kupiłem kompletny gażniczek do Iża350 z filtrem, ładny licznik za grosze, oryginalny odblask, lampkę tylną. Był jeszcze inne ciekawe rzeczy, ale kasy nie stykło.

No i oczywiści miłe spotkanko z forumowiczami - pozdrawiam!
_________________
Iż49
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

Tofman gdzies ty kupił te uszczelki? kurde a ja szukałem z chłopakami po bazarze i nie moglismy ich dostac. Moje zakupy to tłok, sworzeń, stacyjka, i zaróweczki.

Wracajac z Warszawy zajechałem na bazar byłem ok, 14.00 ale zeby dokładnie oglądnąć wszystko to nie mialem czasy, zaczalem sie rozgladac to niektorzy zaczeli juz sie pakowac, wracajac zabrałem Arka z Nowej Soli i popedzilismy w Nasze strony oddalone od Łodzi jakies 400 km, w hacie bylismy koło 20.30 Ale było ok, chodź powiem mało było motorów. BYłem w Poznaniu na Bazarze i tam motorów było troche tu oprocz wystaw- nie widziałem na sprzedaz. Ale fotke sokoła zrobiłem.
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
BUBA


Motocykl: Iż-56
Posty: 65
Skąd: Hel
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

Byłem tam pierwszy raz,podobało mi sie zajebiście.Kupiłem sobie kilka drobiazgów,prawą klamkę,uszczelki,reg.zapłonu,gumki na kierycho,ale najbardziej ciesze się ze spotkania na szczycie :D

Krzysztof a gdzie rogi na fotce?
_________________
czas leci a opona rośnie...
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

Jak te rogi zobaczyłem to mówie chyba ci kopne w dupe przy nastepnej okazji :) , wykasowałem a takie fajne było zdjecie tylko te rogi mi przyprawiłes. Patrze na zdjecie mowie jaki grzyb, gdzie i kiedy :) pozdro. Mówie do wojtasa jak ma na imie ten co mi przyprawił rogi bo nie wiedzialem który to. Teraz juz wiem!!!

Zdjecia wypadły dobrze, mysle ze powinismy zrobic kolejne we Wrocławiu na Bazarze jesli ktos bedzie (moze z okolic moich)

Ciesze sie ze sie poznalismy, widze ze zapalona grupa jesli pojawili sie niektorzy z tak daleka i dobrze to prognozuje na przyszły nasz zlot w lecie
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
CZN_1
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   MWB

witam

no ja zakupilem tlok,pierscienie i sworzen

rowniez zaroweczki do stacyjki:]

generalnie MWB zimowy moze byc,ale to tylko preludium do letniego:]

a spotkanie Forumowiczow oczywiscie bardzo przyjemne.

szkoda ze tak malo nas bylo no ale moze nadrobi sie to na przyszlym bajzlu

pozdrawiam
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Sty, 2007   

No to widzę Panowie że ze mnie dupa a nie poszukiwacz skarbów :)

Mam nadzieję że następnym razem pójdzie mi lepiej.

Udało mi się jedynie kupić:

Gumy podnóżków, tzw.platynki, dzwigienka tylniego hamulca, tarcza prędkościomierza, tabliczka znamionowa.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
Arek
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pon 15 Sty, 2007   

Podobnie jak inni uważam ten moto-bazar za udany. Kupiłem wszystkie części których najbardziej potrzebowałem i trochę jeszcze innych drobiazgów mniej ważnych. W sumie to co miało być okazją, w domu okazały się nieszczególnie trafnym zakupem, ale mimo wszystko uważam zakupy za udane. Warto też było odwiedzić halę Expo, bardzo ciekawa wystawa, stały tam międzyinnymi dwa Sokoły, po hali spacerowali ludzie ubrani w orginalne mundury z okresu II wojny światowej. Ekspozycje rzeczywiście robiły duże wrażenie. Pozatym wreszcie poznałem osobiście niektóre osoby z forum. Odrazu chciałbym podziękować Wojtasowi i Tomkowi za to że pomogli mi dostać się na bazar i za fachowe rady przy zakupach. Dzięki też dla Krzysztofa772 za to że znalazł dla mnie miejsce w aucie i pozbawił mnie katorgi jazy 8 godzin pociągiem z przesiadkami. Nawet nie wziął odemnie kasy, wielkie dzięki jeszcze raz. Mam nadzieję że na kolejnym motobazarze będzie nas więcej, a motobazary staną się również pretekstem by się spotkać i pogadać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
14-15 maja 2011
Michał Motobazary 57 Pią 20 Maj, 2011
regers
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
9-10 września 2017
Spiker Motobazary 2 Czw 14 Wrz, 2017
nickeledon
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
7-8 maja 2022
seaman Motobazary 5 Pon 09 Maj, 2022
LukS
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
22 stycznia 2011
topik_2006 Motobazary 52 Pią 11 Lut, 2011
panz
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
3-4 lipca 2009
PęDZEL Motobazary 12 Pon 06 Lip, 2009
diablomichal
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
21 stycznia 2012
Błażej Motobazary 53 Sro 08 Lut, 2012
Michał


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna