IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[56] Okolice Milicza - dolnośląskie
Autor Wiadomość
Ferago
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sob 23 Gru, 2006   [56] Okolice Milicza - dolnośląskie

Jest koleś który wykonuje instalacje elektryczną do motocykli, między innymi do IŻa 49, do 56 nie może zrobić ponieważ nie ma na czym się wzorować, nie ma dostępu do IŻa 56



Jakby ktoś mieszkał w okolicach milicza-dolnoslaskie to niech się skontaktuje z tym człowiekiem http://www.Allegro.pl/ite...zebatka_iz.html



Być może wykona za darmo instalacje osobie która mu udostepni IŻa 56
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Sob 23 Gru, 2006   

Ale przecież instalację wykonuje się na podstawie schematu, a ten jest ogólnie dostępny. Więc w czym problem?
 
 
 
kurczak


Motocykl: Planeta
Posty: 261
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 28 Gru, 2006   

Błażej? Ty takie pytanie? :wink: Problem: długości, grubości, miejsca spleceń i rozpleceń oraz zakończenia poszczególnych przewodów. Niestety na podstawie schematu nie da rady ustalić tych rzeczy, no chyba że ktoś będzie miał taki schemacik z długościami kabelków.



Kurczak
 
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Czw 28 Gru, 2006   

Wiesz.Ja robię konkretne sztuki. Często bowiem ludzie mają jakiś nietypowy element, choćby inny regulator napięcia, który ze względu na gabaryt trzeba gdzieś przenieść. I zaczyna się sztukowanie kabelków. Ja robię instalacje indywidualnie i plotę przewody od razu na sprzęcie, by potem je zdjąć, zabezpieczyć i zamontować na stałe. A z reguły też robię instalacje modyfikowane według własnego pomysłu, więc sam rozumiesz, że jakaś gotowa wiązka nie jest mi potrzebna. Mogę jednak udostępnić ramę, jeśli jest takie zapotrzebowanie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Oględziny auta w Trzebnicy (dolnośląskie)
Potrzebna pomoc
grigorius Hyde Park 2 Czw 24 Paź, 2013
pietruszka
Brak nowych postów [Inne] Hallo Białystok i okolice....
siwy2934 Ogólne 0 Pią 24 Cze, 2022
siwy2934


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna