IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[49] Pytania o Iza
Autor Wiadomość
panz


Motocykl: Yamaha
Posty: 578
Skąd: Oliva
Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

Problemy są z niektórymi częściami (tj ich cenami), ja bynajmniej je mam ale tylko dlatego że mój iż nie był kompletny np. przedni błotnik to jakiś chromowany przeszczep, brak pokrywy skrzynki prądów i kilka innych nie powiem wkur..jących mnie braków.Co do samej konstrukcji myślę że sobie poradzisz w końcu to 2takt, literatura jest trochę trudno dostępna szczególnie ta polskojęzyczna ale jest :D .Dostępność części nie jest najgorsza tyle że ceny są często nieadekwatne do faktycznej wartości (patrz Allegro).Zakładów reanimujących nie polecam bo iża naprawdę można zrobić samemu co najwyżej z małą pomocą starszego stażem jeźdzca 2suwa.
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

Ty blaszak, kupuj iża a resztą sie nie martw, damy rade ja jestem z okolic Wielkopolski, sa tu chlopaki na Forum co ci pomoga. Mamy namiary na ludzi ktorzy zajmują sie sprowadzaniem czesci nowych i używanych. Zarejestruj sie i dołącz do motocylkistów. Pozdrawiam Krzysztof
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
Voron


Motocykl: Iż-56
Posty: 124
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Sob 04 Lut, 2006   

Jesli masz troche czasu i kasy do dyspozycji to możesz sie zabawić. Jak masz zapał i chęć a kupisz iża to na pewno sobie poradzisz. Baw sie :D
_________________
Iż 56 1958r, Yamaha xv 1600
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sob 04 Lut, 2006   

Blaszak kupuj Iża i się nie zastanawiaj. Największą przjemność przynosi samodzielne odrestaurowanie sprzętu (oczywiście wszystkiego nie da się zrobić własnoręcznie). Ja mam swoją Planetę od roku i jeszcze wymaga małego wykończenia, ale samo posiadanie antyku sprawia mi ogromną przyjemność. Literaturę zamówiłem na http://moto-antique.webpark.pl/ - szybka wysyłka i elegancko zbindowane - polecam. Także do dzieła! Pozdrawiam.
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sob 04 Lut, 2006   

bardzo dziękuje za wsparcie, z kazdym zdaniem czytanym czuje ze iż to bedzie to na co tyle czekalem, wlasciwie meczy mie jedna sprawa pewnie oczywista ale nie daje mi spokoju, czy dobrze zrobiony iż to motocykl w miare niezawodny, raz jeszcze dziekuje za slowa wsparcia
 
 
panz


Motocykl: Yamaha
Posty: 578
Skąd: Oliva
Wysłany: Sob 04 Lut, 2006   

wszystko zależy tylko od tego ile serca włożysz w tą maszynę.Jak będziesz dbał to się odwdzięczy.Konstrukcja sprawdzona na frontach II wojny św. i bezkresach ZSRR to chyba o czymś świadczy :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Głupie pytania
czyli jaki fajny Junak
Łukasz Hawryluk Hyde Park 18 Wto 21 Paź, 2014
Suchy
Brak nowych postów Pytania do zorientowanych
Witam,by nie przedluzac
adamsan Hyde Park 44 Sob 25 Cze, 2016
adamsan


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna