IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Podłość ludzka
Autor Wiadomość
nickeledon


Motocykl: Iż-49
Posty: 3824
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 01 Mar, 2024   Podłość ludzka

Znalazłem ostatnio desperata który podjął się przetoczenia junaczych bębnów i szczęk. Wiadomo, mało kto chce to mieć z tym truchłem do czynienia, więc do przesyłki na zachętę dołożyłem puszkę kiszonych śledzi, znany rarytas ze Szwecji. Zakład na południu kraju, myślę sobie dawno ryby nie widzieli na talerzu będą wdzięczni. No dobra zapomniałem dodać instrukcji obsługi, ale to nie tłumaczy tego aby do przesyłki zwrotnej włożyć mi bombę z opóźnionym zapłonem. Opóźnionym tak, że wybuchła gdy kurier grzmotną mi paczką o podłogę z komentarzem nie nadającym się do cytowania na temat co tam ludzie potrafią napchać w te kartony.
Co tam, jedno zdjęcie warte 1000 słów, robota pierwsza klasa, szczęki zaimpregnowane środkiem smarnym skrzypieć nie będą :grin:

PS podobno to ja jestem Wredny Jaszczur...
 
 
Zdzislaw
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 128
Skąd: Janikowo
Wysłany: Sob 02 Mar, 2024   

Ło, mam w lodówce śledziochy surstromingi przeterminowane od 6 lat gdzieś. Się zastanawiam, czy aby je otworzyć w końcu w tym roku :rotfl: :mrgreen: . Puszka już robi się okrągła :rotfl: :grin: . Jak kto nie wierzy zrobię fotkę.
_________________
XJR 1300SP 01, WSK Z 59,....IŻ 49 56'...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna