IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[56] Nowy szukam serwisówki
Autor Wiadomość


Posty: 0
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006   

uczyłem się. A adres został.
 
 
Macbrus
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006   

Wojt@s napisał:
Mosiek niestety są jakies problemy z wyslaniem instrukcji do Ciebie, Instrukcja zajmuje kolo 18 MB wiec zrob miejsce na poczcie;] Pozdrawiam
też ładnie się uśmiecham po serwisówki do Iż-49 http://www.o2.pl
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006   

Panowie w dług wdziecznosci widze Soplice;p heheh juz wszystkim wysłałem, na stronie powinien sie pojawic dział download a tam znajdziecie wszystko;p
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006   

Dzieki wojtas za instrukcje do 49,mial bys moze jeszcze cos do 56?bo widze ze jednak sie znacznie roznia te modele.Z gory dzieki.Moj adres to http://www.o2.pl
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006   

Zielony instrukcja do 56 po polsku jest w trakcie skanowania, katalog czesci rowniez. Poczekajcie troszke mysle ze do nocy sie wyrobie.
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006   

Dzięki za instrukcje. Już ją kiedys mialem ale gdzieś zapodziałem tak jak i inne pliki. Przyda się napewno. Miałem coś jeszcze. No ale nic. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś rysunki poszczególnych części np budowa i montaż amortyzatora skretu czy mocowanie przedniego koła,itp. bym był wdzięczny. Jeszcze raz dzięki
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006   

jesli jest to mozliwe to prosze o serwisówke do mojego nowego nabytku iża 56:) a tak przy okazji nie wchodzi mi 2 i 3,a 1 i 4 jest moze ktos wie o co chodzi?pozdrawiam.

http://www.o2.pl
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

A więc panowie juz po powrocie wziąłem się pożonnie do pracy, 4 godziny skanowania i mamy wreszcie 145 stronicową oryginalną instrukcje do Iż-56 w języku polskim. Jakość powiedziałbym że wzorowa, wszystko wyrażne. Obrazy na ciężkim wypasie. Na razie nie mam serwera gdzie to wrzucic (34Mb). Chętni podawać maile to będe wysyłał. Już jesteście mi winni jedną soplice a za tą instrukcje widze kolejną na wypadze nad morze;p





Spakowane rarem, juz jest na serwerze:



wchodzimy na stronke:

http://www.filefactory.co...4ed2a070e678f8c



Dalej wybieramy:

Click here to begin your download



Ładny i szybki transfer. Jak wam sie podoba??



Jezeli pojawi sie komunikat: Sorry, there are currently no free download slots available on this server.



To musicie niestety poczekac bo nie ma wolnych slotów<miejsc> na serwerze aby pobrac.
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Nie 24 Wrz, 2006   

Ty Wojtas to byc tylko pił, ja Ci powiem ze ja jak narazie mam dość :wink: Weekendowy ZUG zakonczony, a i iżem niezle natrzaskałem kilometrów, bo około 200, nie zabrakło kapcia :D
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Nie 24 Wrz, 2006   

dzieki wojtas ,za wyonaną prace i za to,ż e dzielisz sie tym:)pozdro.
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 27 Wrz, 2006   

Panowie znowu pare godzin pracy i mamy katalog części do Iz-56 po rosyjsku, nawet jeśli nie znacie języka warto ściągnąć ze względu na dużą ilość ciekawych rysunków. Pozdrawiam :



http://www.filefactory.co...3c6056a1ea87131



A dalej klikacie: <jest to na srodku strony>



Click here to begin your download



Transfer max. Plik jest na serwerze dość długo, jezeli nikt nie ściąga plik wygasa po 7 dniach.
 
 
 
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Sro 27 Wrz, 2006   

Wojtas jesteś Wielki
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 27 Wrz, 2006   

Wielki to moze nie bo wzrost 1,75 ale jak wezme krzeslo to jestem wielki;p a wiec panowie przesylajcie wszystko co macie o izach. Bo duzo rzeczy bedzie na stronce. moj email: http://www.filefactory.co...3c6056a1ea87131 pozdrawiam
 
 
 
Arek
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sro 27 Wrz, 2006   

Wojt@s kawał dobrej roboty.
 
 


Posty: 0
Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

Po pierwsze witam wszystkich!

Postanowiłem niedawno, że wraz z ojecm wyremontujemy jego stary motocykl a jest to IŻ-49. Byłbym wdzięczy za jakąś instrukcję/książkę serwisową do niego, najlepiej po polsku (mam oryginalną rosyjską ale nie znam tego języka).

Mam też mały problem z regulatorem napięcia, nie wiem czy jest sprawny a nie bardzo mogę wyczytać ze schematu jak on miał być podłączony (i po co ma dwie cewki).
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

Witaj



Regulator ma dwie cewki?? moze ty masz puszke od DKW?? Iż 49 ma regulator taki jak w wiekszosci motocyklach taki jak w junaku przynajmniej wizualnie podobny, jezeli sie nie myle to jest to regler typu G :wink:



Walnij fotke regulatora to zobaczymy.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

tzok napisał:
Po pierwsze witam wszystkich! Postanowiłem niedawno, że wraz z ojecm wyremontujemy jego stary motocykl a jest to IŻ-49. Byłbym wdzięczy za jakąś instrukcję/książkę serwisową do niego, najlepiej po polsku (mam oryginalną rozyjską ale nie znam tego języka). Mam też mały problem z regulatorem napięcia, nie wiem czy jest sprawny a nie bardzo mogę wyczytać ze schematu jak on miał być podłączony (i po co ma dwie cewki).
Jesteś z Bielska, skontaktuj się z Romanem Siry. Facet jest ekspertem od Iży (oraz DKW i MZ, prowadzi sklepik z częściami do tych ostatnich, ale i do iża ma sporo maneli), mi pomógł w paru sprawach. http://Allegro.pl/my_page.php?uid=12588
 
 


Posty: 0
Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

Puszka jest na pewno od IŻa, nawet ze schematu wynika, że uzwojenia są dwa, tylko to jedno to nie bardzo wiem do czego służy.

Dla testu w miejsce uzwojenia zbudzającego podłączyłem żarówkę 6V a w miejsce prądnicy zasilacz regulowany, styk w regulatorze przełącza się przy ok 7V ale żarówka nie gaśnie... może bez akumulatora to niedziała ale trochę dziwne, no i nie ma tu kontrolki ładowania, bo ta co jest w "puszce prądów" to chyba tylko włączenie zapłonu sygnalizuje?
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

Czy to wyglada w srodku tak jak na zdjeciu?? Kontrolka pokazuje to czy zapłon jest włączony, ale po odpaleniu powinna zgasnąc, a jak sie zapali to znaczy ze ciagnie ci prąd z akumulatora i długo nie pojezdzisz :wink:



http://imageshack.us



Do kolegi Błażeja:

Nie czepiaj sie "bezpiecznika" to był mus :wink:
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

Gaca , w innym dziale gdzie opisywales roznice -wspomnialem o innym reglerze jaki mam w puszce [taki sam jak w planecie] a teraz widze identyczny na twoim zdjeciu .

Jak pewnie wiesz na schemacie jest inny regler tzn.inna regulacja po lewej ---moze to ostatnie modernizacje :?:
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Kartery WSK!@% szukam!!!
BartekG Hyde Park 0 Pią 01 Cze, 2007
BartekG
Brak nowych postów szukam pomocy remont BMW r35
skrzydlaty Pozostałe 1 Nie 11 Lut, 2007
skrzydlaty
Brak nowych postów JUNAK - szukam pomocy
ArturM Pozostałe 7 Pon 12 Lut, 2007
Błażej
Brak nowych postów szukam materialow o jawie 353
panz Pozostałe 2 Nie 24 Wrz, 2006
Grzegorz
Brak nowych postów Szukam pomocy (porady)
Chce kupić wfm ale nie bardzo się znam
Beata Hyde Park 18 Sob 14 Maj, 2011
Beata
Brak nowych postów Szukam części do Junaka
BartekG Pozostałe 0 Sob 20 Sty, 2007
BartekG


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna