IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
DKW RT 350 S
Autor Wiadomość
Ozzy
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1115
Skąd: Jarosław/Szczecin
Wysłany: Nie 03 Lut, 2019   

nickeledon napisał/a:
PS. Aha i jest to pierwsza w Polsce zarejestrowana Dykta RT 350 S. Nawet nie było takiego katalogu i ministerstwo musiało zakładać nowy. Zasadniczo to nie ma nawet żadnej zarejestrowanej pod typem RT 350, czyli jest to jedyna zgodna ze stanem faktycznym i papierologią Dykta w kraju. Trochę mnie to zdziwiło, nie powiem...


Marku, muszę Cię zasmucić ale Tomek swoje DKW RT 350S miał już ponad 4 lata temu zarejestrowane więc Twoje nie jest pierwsze, to w obecnym systemie CEPIK nie wprowadzono takiego modelu i stąd takie kwiatki wychodzą :P

_________________
ИЖ 49K 1957 DKW NZ 350-1 1944 ИЖ 49 1951
 
 
 
nickeledon


Motocykl: Iż-49
Posty: 3822
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 04 Lut, 2019   

Ozzy napisał/a:
muszę Cię zasmucić

Wcale mnie nie zasmuciłeś, tę Dyktę oczywiście znam, nawet pisałem w wątku Tomka wiele lat temu, że też bym taką chciał :) Zdziwiło mnie, jak napisałem, że nie było katalogu na taki motocykl, a pan urzędnik szedł w zaparte, że jeśli byłby zarejestrowany DKW RT 350 S to musiałby być i koniec. Może Tomek ma pod inną nazwą, będę musiał ten temat z nim poruszyć celem weryfikacji stanowisk. Dlatego pozwoliłem sobie napisać pierwsza w Polsce zarejestrowana DKW RT 350 S, bo że jest u nas w kraju jeszcze kilka egzemplarzy tego modelu (bodajże 3 lub 4) to mam świadomość.

PS.Sprawdziłem katalog Pucha i był, i to mój 250 SG :razz:
 
 
awtowelo


Motocykl: BMW
Posty: 95
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 25 Lut, 2019   

W najnowszym numerze "Motocykl moje hobby" (1/2019) są artykuły o : DKW RT 350 S, wózkach bocznych BINDER, DKW RT 250 S i RT 250 VS, wyścigówkach z Ingolstadt oraz oraz druga część o powojennych dekawkach "Dekawki zza żelaznej kurtyny".
_________________
BMW R35, Simson 425 S, MZ BK 350, DKW NZ 350.
 
 
nickeledon


Motocykl: Iż-49
Posty: 3822
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 25 Lut, 2019   

Chyba znam autora :)
 
 
awtowelo


Motocykl: BMW
Posty: 95
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 26 Lut, 2019   

nickeledon napisał/a:
Chyba znam autora :)

No to jest szansa na autograf :mrgreen:
_________________
BMW R35, Simson 425 S, MZ BK 350, DKW NZ 350.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna