IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie ściany wschodniej
Autor Wiadomość
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 954
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Czw 03 Cze, 2021   

Jak najbardziej. Muszę tylko ogarnąć przednie koło, ale spokojnie przez dwa dni dam radę. Jeśli będziecie z Lublina kierować się na Kraśnik, będę czekał na Orlenie w Niedrzwicy Kościelnej. Jako organizator wyznacz gadzinę.
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 04 Cze, 2021   

Do zainteresowanych. O 9.00 wyjazd z Lublina, okolo 9.30 Belzyce stamtad przez Niedrzwice lub Wilkolaz do Zakrzowka, Batorza i do lasow janowskich. Okolo 11.00 na parkingu przy Porytowym Wzgorzu. Gdyby ktos chcial wiecej informacji tel. 506 162 454.
 
 
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 954
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Pią 04 Cze, 2021   

:thumbup:
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
kylo


Motocykl: inny
Posty: 51
Skąd: Lubartów
Wysłany: Pią 04 Cze, 2021   

Gdzie planowana jest zbiórka i start w Lublinie?
Może udało by mi się dołączyć.
_________________
dwuzaworowy GS i filigranowa SR500
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 04 Cze, 2021   

O 9-tej parking przed skansenem na Warszawskiej.
 
 
skrzydlaty


Motocykl: NSU
Posty: 214
Skąd: Lublin/Janów Lubelski
Wysłany: Pią 04 Cze, 2021   

Jancur napisał/a:
Do zainteresowanych. O 9.00 wyjazd z Lublina, okolo 9.30 Belzyce stamtad przez Niedrzwice lub Wilkolaz do Zakrzowka, Batorza i do lasow janowskich. Okolo 11.00 na parkingu przy Porytowym Wzgorzu. Gdyby ktos chcial wiecej informacji tel. 506 162 454.


Hej! Knuję, żeby pojechać i kolegów namawiam.

a) Może zamiast walczyć na 19-ce - wbić się z Niedrzwicy na drogę 834 w kierunku Strzyżewic
i dalej doliną Bystrzycy w kierunku Janowa zadupiami.

b) Proponuję przyjąć jakieś ramy czasowe na Porytowym Wzgórzu.
1,5 h na miejsce to dosyć wyśrubowany time - rozumiem, że nie przewidziano awarii :lmao:
Zwłaszcza, że ostatnie 7 km od Szklarni do Porytowego jakość asfaltu potrafi wątrobę oberwać :/

c) Jako punkt zborny w Lublinie proponuję Orlen obok Selgrosa i AgataMeble - najbardziej na wylocie w kierunku Kraśnika - ale prowodyr decyduje, jest też punkt Orlen Niedrzwica.

Poślizgi być muszą, bo to nie wyścigi, tylko jazda dziadami i to w niedziele :|
 
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 04 Cze, 2021   

Uszczegolowie. Wyjezdzam z Lublina przez Uniszowice do Belrzyc po Tomboja. Omijamy 19tke i jedziemy po jej lewej stronie. Poslizgi czasowe nie sa wykluczone. Ktos chce dolaczyc na trasie niech daje znac, zgramy sie.
Ostatnio zmieniony przez Jancur Pią 04 Cze, 2021, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kylo


Motocykl: inny
Posty: 51
Skąd: Lubartów
Wysłany: Pią 04 Cze, 2021   

To dla ścisłości,
kiedy konkretnie jest wyjazd,
w niedzielę, czy jutro - sobotę?
_________________
dwuzaworowy GS i filigranowa SR500
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 04 Cze, 2021   

Wyjazd w niedziele.
Start i pierwszy punkt zborny w Lublinie parking przy skansenie, godzina 9.00
Drugi punkt Niedzrzwica - Orlen miedzy 9.30 a 10.00. Stad powinnismy jechac razem.
Poprosze, by Ci Ktorzy zdecyduja sie jechac, wyslali mi w niedziele rano SMSa, ze jada i gdzie chca sie przylaczyc.
Moj tel. 506 162 454
 
 
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 954
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Pią 04 Cze, 2021   

Jak nie jedziemy 19, to Orlen w Niedrzwicy jest nie po drodze. Oczywiście zapraszam do Bełżyc, ale to będzie dla niektórych trasa zygzakiem (trasa1).

Może lepiej by było jak z Lublina pojedziecie wzdłuż Zalewu na Zakrzówek. Ja dołączę w Strzyżewicach (trasa2)
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 05 Cze, 2021   

Gdzie kucharek... coś tam coś tam. Więc tak:
Początek w Lublinie, na parkingu przy skansenie, o 9-tej, w niedzielę, 6-ego czerwca.
Potem Bełżyce, które opuścimy około 9.30 drogą 834, na początku której mógłby dołączyć kolega Tomboj, chyba że preferuje inne miejsce, spoko.
834 jazda do Niedrzwicy, odbijamy kawałek na ORLEN, trochę przed 10-ta.Tam mam nadzieję się skompletujemy.
Wracamy na 834 i jazda do Strzyżewic, tam w prawo do Zakrzówka. Polichny, Janowa.
Do godz. 9-tej proszę o SMSa od Tych, którzy zdecydują się jechać z info gdzie chcą dołączyć.
Mój nr tel. 506 162 454
 
 
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 954
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Sob 05 Cze, 2021   

Będę czekał w Bełżycach na parkingu prze Intermarche. To jest na wylocie z miasta, przy drodze 834, o godzinie 9:30.
tel. 693 447 210
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 07 Cze, 2021   

I Spotkanie sie odbylo. Zebralo sie nas siedmiu, forumowiczow, nieaktywnych forumowiczow i nieforumowiczow. Dosiadalismy NSU, trzy 49-tki, yamahy Virago i SR500, Honde CB550. Jeden z uczestnikow to janowski autochton, Ktory poprowadzil nas kretymi waskini, gladkimi i dziurawymi drogami przez las, dzieki.
 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1414
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 07 Cze, 2021   

Wyłączyłem kompa z mocnym postanowieniem nie otwierania w czasie całej czerwcówki (ile można siedzieć przed monitorem). Piątek to był dla mnie dzień wolny. Kto by pomyślał, że w tym czasie tyle na forum iżowym się działo. A na złość na komórce hasło do forum nie wchodziło.

A w niedzielę krążyłem na motocyklu w swoich stronach szukając jakiegokolwiek celu. Iż też był przyszykowany.

Szkoda, może następnym razem. Z tym, że dawać znać wcześniej.
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
skrzydlaty


Motocykl: NSU
Posty: 214
Skąd: Lublin/Janów Lubelski
Wysłany: Pon 07 Cze, 2021   

Spiker napisał/a:
Szkoda, może następnym razem. Z tym, że dawać znać wcześniej.

Sam wiesz, że z tym dawaniem znać wcześniej, to co raz trudniej jest. Życie jakoś zaiwania, że planowanie tego typu wydarzeń, na długo wcześniej jest obarczone sporym ryzykiem niepowodzenia. Szybka improwizacja, szybkie wici i ogień. Jak się człowiek za długo zastanawia, to wdają się wątpliwości, niechciejstwo i siła ciążenia własnej życi zaczyna robić problem w realizacji zamierzenia.

A tak, nakręciliśmy (mi wyszło ok.290km) sporo zbędnych kilometrów i zmitrężyliśmy prawie cały dzień, do tzw. bólu d..y. Sprawnie i w miłym towarzystwie dzień zleciał.

Udało się objechać w zasadzie bezawaryjnie, nie licząc drobnych usterek (usuwanych na punktach postojowych) oraz zabrakniętego paliwa w jednym zachłannym iżu.

Równe, boczne asfalty przypomniały mi, że jazda 'szczypiorem' sprawia mnóstwo frajdy, a wyboiste odcinki przypomniały, że kiedyś było znacznie gorzej ;)
 
 
 
maciek86


Motocykl: Iż-49
Posty: 147
Skąd: Sienno/Lublin
Wysłany: Pon 07 Cze, 2021   

skrzydlaty napisał/a:
A tak, nakręciliśmy (mi wyszło ok.290km) sporo zbędnych kilometrów i zmitrężyliśmy prawie cały dzień, do tzw. bólu d..y. Sprawnie i w miłym towarzystwie dzień zleciał.

Tak było! Trasa przepiękna i co najważniejsze niemal bez samochodów. Najgorszy odcinek to krajowa 19 - było czasem niebezpiecznie... Tyle godzin spędzonych na siodełku Iża czuć dzisiaj w tym miejscu, w którym plecy zmieniają nazwę na mniej szlachetną, ale niech żałują Ci, których nie było!

skrzydlaty napisał/a:
Udało się objechać w zasadzie bezawaryjnie, nie licząc drobnych usterek (usuwanych na punktach postojowych) oraz zabrakniętego paliwa w jednym zachłannym iżu.

Ech... było gorąco, to i pić mu się chciało. :D

Dziękuję jeszcze raz za wspaniałą wycieczkę.
_________________
Maciek
Iż 49 '51 2xJawa 353 '59/'61 MZ ES250/1 '62 SHL M17 '69 WSK M06 '58 2xJawa 20 '74/'76
 
 
 
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 954
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Pon 07 Cze, 2021   

Wczoraj wieczorem mówiłem w domu, że na Iża nie siadam przez kilka dni. Dzisiaj pojechałem do pracy. :]
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
kylo


Motocykl: inny
Posty: 51
Skąd: Lubartów
Wysłany: Pon 07 Cze, 2021   

Świetny wyjazd w doborowym towarzystwie!
W większości ładne nawierzchniowo, kręte, miejscami górzyste, puste, lokalne trasy.
Wąskie leśne dukty, przepełnione wonnymi sosnami i spaloną mieszanką IŻów, plus gęste jak mleko tumany kurzu z piaszczystego odcinka, były wisienką na torcie niedzielnej włóczęgi.
Na moim liczniku przybyło prawie cztery stówki km :)
_________________
dwuzaworowy GS i filigranowa SR500
 
 
andryś


Motocykl: IFA
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 08 Cze, 2021   

Panowie super ustawka ale proszę dla tych z dalszych miejsc naszego pięknego kraju jakaś fotorelacja :letssin: Zwłaszcza zdjęcia z NSU.
_________________
IFA BK350 1956 x 2,DKW LUXUS 200 SPEZIAL 1930, DKW SB200 1936,DKW SB200 1937,HD softail haritage EVO i trochę części do dkw SB250
 
 
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 954
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Wto 08 Cze, 2021   

W pozdrowieniach wkleiłem kilka zdjęć z trasy.
Tu masz fotkę NSU. Mam nadzieję, że właściciel się nie obrazi.
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Spotkanie w Nowym Stawie
Pierwsza jazda nowego iżowca
Archi88 W trasie 5 Pon 09 Maj, 2011
KOZA
Brak nowych postów Północne spotkanie Iżowców
spotkajmy się na pólnocy Polski
nickeledon Imprezy 15 Pią 24 Cze, 2011
nickeledon
Brak nowych postów IX spotkanie AWO maniaków i nie tylko
20-22 lipca 2018
hckosmo Imprezy 19 Sro 25 Lip, 2018
nickeledon
Brak nowych postów Zapraszam na "Spotkanie Motocyklowe"
BartekG Imprezy 9 Nie 08 Kwi, 2007
BUBA


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna