IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Motocyklowa Niedziela w Stylu Retro w Puławach
Autor Wiadomość
Ozzy
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1115
Skąd: Jarosław/Szczecin
Wysłany: Pon 17 Sty, 2022   Motocyklowa Niedziela w Stylu Retro w Puławach

_________________
ИЖ 49K 1957 DKW NZ 350-1 1944 ИЖ 49 1951
 
 
 
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 958
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Wto 18 Sty, 2022   

Będę. :]
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1794
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 18 Sty, 2022   

Przyjechałbym na NSU, ale mam już termin zarezerwowany. :D
 
 
 
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 958
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Wto 18 Sty, 2022   

W tym terminie,to raczej na autem. :)
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
Ozzy
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1115
Skąd: Jarosław/Szczecin
Wysłany: Wto 18 Sty, 2022   

tomboj napisał/a:
Będę. :]


Ty to masz rzut moherowym beretem 😅
tomboj napisał/a:
W tym terminie,to raczej na autem. :)

Przez Niezabitów nie masz daleko, nie zdążysz zmarznąć 😁

W 2019 roku jechałem z Warszawy z Potasem to było dość rześko rano a gdzieniedzie zamarznięte kałuże były.
_________________
ИЖ 49K 1957 DKW NZ 350-1 1944 ИЖ 49 1951
 
 
 
Hardcor


Motocykl: Iż-49
Posty: 453
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 19 Sty, 2022   

Cytat:
W 2019 roku jechałem z Warszawy z Potasem to było dość rześko rano a gdzieniedzie zamarznięte kałuże były.


Doprawdy?
Z Potasem? :O
Z tym Potasem z tych Potasów pogrubioną czcionką? :O :O
Czy było to tak wysoce duchowe przeżycie, że jadąc za nim słyszałeś przez całą drogę chór aniołów?
Za nim bo na pewno nie pozwolił Ci jechać smrodzącym dwusuwem przed sobą.
I czy musiałeś pocałować sygnet na jego dłoni przed wyjazdem czy po dotarciu do celu za ten zaszczyt pogubioną czcionką?

Z Twojej intonacji kładącej nacisk na pierwiastek chemiczny wychodzi, że bardziej chcesz się pochwalić, że z nim jechałeś niż o pogodę w marcu. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1435
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 21 Sty, 2022   

Na marginesie. Tak się zastanawiam skąd Ozzy o tym wiesz skoro na stronie organizatora jeszcze nic o tym nie ma: http://www.vcrfeniks.pl/
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 958
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Pią 21 Sty, 2022   

Identyczny plakat był w 2019 roku. Zmieniono tylko dale. Co do roku mogę się mylić (piszę z pamięci).
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1435
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 21 Sty, 2022   

tomboj napisał/a:
Identyczny plakat był w 2019 roku. Zmieniono tylko dale. Co do roku mogę się mylić (piszę z pamięci).

W 2020 był identyczny plakat i odwołana impreza z powodu koronawirusa i związanych ograniczeń w tamtym czasie. Nawiasem mówiąc lokalizacja to "Trzy Korony" ;) .
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
Ozzy
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1115
Skąd: Jarosław/Szczecin
Wysłany: Pią 21 Sty, 2022   

Hardcor napisał/a:

Doprawdy?
Z Potasem? :O
Z tym Potasem z tych Potasów pogrubioną czcionką? :O :O
Czy było to tak wysoce duchowe przeżycie, że jadąc za nim słyszałeś przez całą drogę chór aniołów?
Za nim bo na pewno nie pozwolił Ci jechać smrodzącym dwusuwem przed sobą.
I czy musiałeś pocałować sygnet na jego dłoni przed wyjazdem czy po dotarciu do celu za ten zaszczyt pogubioną czcionką?

Z Twojej intonacji kładącej nacisk na pierwiastek chemiczny wychodzi, że bardziej chcesz się pochwalić, że z nim jechałeś niż o pogodę w marcu. :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Tak, z tym Potasem 😁
Chcesz to Ci z nim poznam 😅
Jechaliśmy razem, Lechu po moje prawej stronie dopasował się prędkością do mnie.
Z grzeczności gdy o kimś pisze albo się do kogoś zwracam to pogrubia nick lub imię ewentualnie pojazd.

Jeszcze coś chcesz wiedzieć?

Wyczuwam nutkę zazdrości ale nie ma o co, Potas to taki sam zwykły facet jak każdy z nas kochający jazdę na starych motocyklach.

Był tam też Gorzki na swoim H-D UL 1200, z którym się kumpluje już przeszło 15 lat 😅

Rozbawiły mnie Twoje uszczypliwość, to taki typowo polakie 😂😂😂

Spiker napisał/a:
Na marginesie. Tak się zastanawiam skąd Ozzy o tym wiesz skoro na stronie organizatora jeszcze nic o tym nie ma: http://www.vcrfeniks.pl/


Od Gorzkiego mam ten plakat z jego strony Zapach garażu na FB.
_________________
ИЖ 49K 1957 DKW NZ 350-1 1944 ИЖ 49 1951
 
 
 
Hardcor


Motocykl: Iż-49
Posty: 453
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 21 Sty, 2022   

Ozzy napisał/a:


Tak, z tym Potasem 😁
Chcesz to Ci z nim poznam 😅
Jechaliśmy razem, Lechu po moje prawej stronie dopasował się prędkością do mnie.
Z grzeczności gdy o kimś pisze albo się do kogoś zwracam to pogrubia nick lub imię ewentualnie pojazd.

Jeszcze coś chcesz wiedzieć?

Wyczuwam nutkę zazdrości ale nie ma o co, Potas to taki sam zwykły facet jak każdy z nas kochający jazdę na starych motocyklach.

Był tam też Gorzki na swoim H-D UL 1200, z którym się kumpluje już przeszło 15 lat 😅

Rozbawiły mnie Twoje uszczypliwość, to taki typowo polakie 😂😂😂


Nie nie chcę poznać żadnego z Twoich kolegów.
Mogłeś napisać:
W 2019 roku jechałem z Warszawy to było dość rześko rano a gdzieniedzie zamarznięte kałuże były

Mogłeś napisać:
W 2019 roku jechałem z Warszawy ze znajomym/kolegą/przyjacielem/kochankiem(niepotrzebne skreślić) to było dość rześko rano a gdzieniedzie zamarznięte kałuże były

Ale musiałeś się koniecznie pochwalić, że jechałeś z potasem pogrubioną czcionką.
Nie robi na mnie w ogóle wrażenia z kim się fraternizujesz i na czym jeżdżą Twoi kolesie.
Być może wydaje Ci się, że złapałeś boga za nogi bo znasz potasa, siarę czy innego kwasa - chętnie wyprowadzę Cię z tego błędu.

Rozbawiło mnie Twoje puszenie się z kim to nie jeździsz, to takie typowo pozerskie. :rotfl:
:rotfl: :rotfl:
 
 
 
Komar
Fundator


Motocykl: DKW
Posty: 355
Skąd: małopolska
Wysłany: Pią 21 Sty, 2022   

Co by nie było, Ozzy zawsze pogrubia czcionkę jeśli wymienia czyjś pseudonim.
Przynajmniej tak robi od bardzo długiego czasu na forum DKW.
Czy to jest Potas czy Magnez czego się chłopa czepiasz??
Nawet jeśli chce się pochwalić to czemu nie?
Połowa z Was wrzuca zdjęcia ze spotkań, uścisków, wspólnych grzebań przy Iżowej elektryce.
Jeśli ja bym napisał w relacji jakieś podróży, że jechałem z Wapnem (tak, tak, z tych WAPNÓW) to też będziesz szydził?
Co chwilę widzę zdjęcia z Waszych wspólnych wyjazdów, spotkań itp.

Jeśli chłopa nie lubisz to napisz to wprost a nie szydź z niego.
_________________
"..wolność i przestrzeń niczym nieograniczona.."
 
 
Ozzy
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1115
Skąd: Jarosław/Szczecin
Wysłany: Pią 21 Sty, 2022   

Komar, daj spokój bo to infantylne zagrywki z piaskownicy i sypanie sobie piaskiem po oczach 😏

Widocznie kolega Hardcor miał gorszy dzień i trzeba było się na kimś wyżyć i padło na mnie 😅
Jak to mówi mój przełożony ludzkie frustrację biorą się z braku zaspokojenia podstawowych potrzeb, tyle i aż tyle.
_________________
ИЖ 49K 1957 DKW NZ 350-1 1944 ИЖ 49 1951
 
 
 
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 958
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Nie 20 Mar, 2022   

Kogo dzisiaj spotkam w Puławach na motocyklowej niedzieli?
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 355
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 20 Mar, 2022   

W obiadowi porze wybrałem się do Puław. Tam nz placu przed hotelem przybywających witało stado przerośniętych, wychromowanych vtwinów. Natomiast w środku olejowały kamienną posadzkę duże widlaste angliki spod znaków AJS, BSA, Matchles, Douglas w asyście H-D, małego czerwonoskórego singla pod czujnym okiem Chiefa. Oddzielone ścianką karnie stały wielkie single NSU nadzorowane przez, takie odniosłem wrażenie ;D , skorego w każdej chwili podzielić się z zainteresowanymi wiedzą na ich temat, ale i gotowego wystrzelać po łapach chcących pomacać galanterię lub przelać gaźnik, kolegę Spikera.














 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1435
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 29 Mar, 2022   

Jancur napisał/a:
Oddzielone ścianką karnie stały wielkie single NSU nadzorowane przez, takie odniosłem wrażenie ;D , skorego w każdej chwili podzielić się z zainteresowanymi wiedzą na ich temat, ale i gotowego wystrzelać po łapach chcących pomacać galanterię lub przelać gaźnik, kolegę Spikera.

Z iżowców to pamiętam tylko z Tombojem krótkie przywitanko (dzięki słusznej posturze zawsze pierwszego go wyławiam z tłumu). Ktoś tam jeszcze mignął w iżowej koszulce, ale nie zdążyłem zaczepić. Akurat miałem miejsce przy stoliku w pobliżu "enesów" to mogłem sprawiać wrażenie "ciecia od enesów" ;) ... A do strzelania po łapkach to był pewnie Janusz, czyli właściciel obydwu "kaloszy" który niedawno skończył ich remont. Nie przypominam sobie, żebym kogoś szczególnie opieprzał :O . Będzie co wyjaśniać na pikniku :mrgreen: .
Moje przemyślenia i fotki z imprezy są na enesowej stronie:
https://www.nsu-riders.pl...tylu-retro-2022
http://www.nsu-riders.pl/...ela_retro_2022/
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Motocyklowa niedziela w stylu retro - Puławy
18 marca 2018
skrzydlaty Imprezy 2 Wto 13 Mar, 2018
Marcin Klimczak
Brak nowych postów Motocyklowa niedziela w stylu retro 2019
7 kwietnia 2019
skrzydlaty Imprezy 6 Pon 15 Kwi, 2019
Spiker
Brak nowych postów 7 Motocyklowa Niedziela w Stylu Retro - Puławy
26 marca 2023
tomboj Imprezy 5 Pon 03 Kwi, 2023
LukS
Brak nowych postów 8 Motocyklowa Niedziela w Stylu Retro - Puławy 2024
Spiker Imprezy 12 Pon 08 Kwi, 2024
Jancur
Brak nowych postów Dendrologia motocyklowa
dęby, cisy i platany
mcfrag W trasie 9 Nie 15 Paź, 2023
kylo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna