IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Forszmak w Krasnymstawie
Autor Wiadomość
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 12 Cze, 2022   Forszmak w Krasnymstawie

Jako że planujemy ze Sławkiem wspólna jazdę na Piknik (zapraszamy chętnych do wspólnej jazdy) a tak w ogóle to czy ktoś jeszcze ze ściany wschodniej się wybiera? Wracając do tematu umówiliśmy się na spotkanie podczas Forszmak Party ustalić szczegóły trasy, która ma nie być oczywista. Korzystając z bytności na zlocie postanowiłem wziąć udział w rajdzie.
Zaliczyłem pierwszy punkt kontrolny

w drodze do drugiego punktu...

...zgubiłem odstojnik kranika

nie udało się go znaleźć i trzeba było po kombinować. Spośród różnych pomysłów wybrałem zrobienie "sakiewki" zastępującej odstojnik z koszulki i drutu.

Wycofałem się z rajdu :(
Wracając na zlotowisko spotkałem Sławka, który zjawił się później i właśnie zaczynał rajd.
Jako ze na Forszmak Party mogłem być tylko pierwszego dnia, a Sławek "zaginął w akcji", bez piknikowych ustaleń wróciłem do Lublina. A propos, odnalazłeś się ;D ?
A to zestaw Macgyvera

Dzień wcześniej wymieniłem zatkany kranik, na ten felerny, który walał się po garażu, ale puszczał i trzymał paliwo. Dziś już wiem, że poszedł w odstawkę bo kiedyś zepsułem w nim gwint odstojnika.
Ostatnio zmieniony przez Jancur Nie 12 Cze, 2022, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 954
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Nie 12 Cze, 2022   

Mój wyjazd na piknik wyklaruje się w ostatniej chwili. Jeśli przyjadę, to autem z przyczepką.
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
sławek


Motocykl: Iż-49
Posty: 147
Skąd: Krasnystaw
Wysłany: Pon 13 Cze, 2022   

Wywołany do tablicy :)
Wybraliśmy trasę trudną.

W 50% trasy trudnej były szutry -zdjęć nie mam, kurzu było sporo prawie jak na pikniku Warmińsko- Mazurskim.
Były lasy:

Wąwozy lessowe:


Wieża:

oraz złapana guma:


Ogólnie było OK
Trasa liczyła ok 80km i została pokona w 4h.
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 13 Cze, 2022   

Zachowalem uwidoczniona wyzej rozpiske trasy rajdu i zamierzam dokonczyc co zaczalem w piatek. Ale to juz po Pikniku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna