IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Matek Pannonia T1
Autor Wiadomość
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   Matek Pannonia T1













 
 
 
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

pannonia fajna (mój ojciec taką miał) ale uważam że forum jest iżowe i galeria powinna być wyłącznie o iżach, będzie burdel jeżeli będziemy wklejać inne motory.

Można wklejać zdjęcia na http://www.fotosik.pl, tam jest po polsku (klikasz "pełen rozmiar na forum" kopiujesz i wklejasz)

howgh
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

Zgadzam się z Piotrem, a poza tym jak wklejasz fotki - rób to tak, żeby zdjęcia były od razu widoczne. Oczywiście wtedy nie przesadź z rozmiarem, 750 pikseli szerokości będzie optymalne w większości przypadków.



Poprawiłem jeden link, jak widzisz - da się. Tylko fota jest zbyt duża, rozwala forum.
 
 
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

No tak panowie macie rację :D Jeżeli admina wolą będzie wywalenie tego tematu to niech to robi bez krępacji, nie będę miał żalu :lol: A może przeniesienie do działu "inne motocykle"? W sumie mogłem to tam od razu umieścić bardziej by pasowało. :o A co do rozmiaru zdjęć to rzeczywiście rozwalają forum ale ja mam z komputerem tyle wspólnego co Kaczyński z lotami w kosmos i nie umiem pomniejszyć. Przepraszam :roll:
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

Panowie spokój, Matek jest u nas na forum, bierze udział więc ma prawo dodawać fotki. I według mnie bardzo fajny pomysł, gdyż urozmajcimy scenografie. Matek na panoni lecisz nad morze??:D
 
 
 
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

Wojtas, nie musisz nas przywoływac do porządku, bo nikt tu się nie kłóci tylko wymieniane są opinie na temat galerii. W twoim rozumowaniu widzę niekonsekwencję, bo jako moderator gonisz za czystość tematyczną w swoich działach a tutaj takie halo :wink:
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

Popieram Piotra. Nie dublujmy działu Inne Motocykle. Tam spokojnie można zakładać takie posty, że wspomnę tylko np. emę Siwego. W końcu to forum Iża jest.
 
 
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

Dobra spokojnie bo za chwilkę przeze mnie tutaj burza będzie :oops: . A więc oficjalnie proszę admina lub kogoś kto ma taką władzę o przeniesienie tematu do działu "inne motocykle". Resztę kolegów przepraszam, że stałem się kimś kto "robi burdel na forum". Najwidoczniej nie doczytałem, że to galeria wyłącznie iżowa.
 
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

Temat nie zostanie przeniesiony, bo zawiera tylko zdjęcia i jego miejsce jest w galerii. Niemniej na przyszłość proszę się trzymać tematów iżowych. W sumie jedno otwarte zdjęcie i linki też mają swój sens, bo wiadomo, czego się spodziewać, a jak ktoś będzie zainteresowany, to sobie resztę otworzy...

Co do samego motocykla. Fajnie dobrana kolorystyka. Na zdjęciu z dystansu szparunki wyglądają całkiem, całkiem. A matowe wydechy i rafki nadają mu indywidualności i też się dobrze komponują (osobiście nie przepadam za chromami, stąd moje zdanie). W sumie ładnie zrobiony motorek. Podejrzewam, że koszta grały dość istotną rolę...

PS. Osobiście bardzo mi się pannonia jako motocykl nie podoba. Jest jakaś taka "krowiasta" - wysoka, szeroka, ze spuchniętym zbiornikiem.

PS2. Zrób zbliżenie tylnej lampki, która jest całym "smaczkiem" tego motocykla.
 
 
 
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

Dwie fotki przedstawiające stan przed remontem. Brakowało kilku części...











 
 
 
krzysiek_2059


Motocykl: Iż-49
Posty: 140
Skąd: Trębaczew
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

Witam Matek fajnie odnowiłeś tą pannonie.Chciałbym w tym miejscu zapytać fraga dlaczego krytykuje Matka za niepoprawne umieszczenie fotki w galerii skoro sam to zrobił z WSK hiusa ? Ja jestem za tym aby w galerii był tylko iże w końcu jest miejsce na inne motocykle,ale każdy może się pomylić no nie frag?
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

frag odpowiada. Otóż Matek wkleił foty motoru innego niż Iż jako pierwszy, kilka dni po utworzeniu tego działu. Wtedy nie było do końca wiadomo, jakiego kształtu nabierze Galeria. Okazalo się, że większośc ma zdanie takie, że inne motory też tu można pokazać, oczywiście oznaczając w tytule że to nie są Iże. Ja miałem inny pogląd, ale ze względu na demokrację tu panującą podporządkowałem się woli większości.



To wszystko przecież widać w tym wątku, są daty itp. Nie rozumiem tonu tego pytania. Masz mi coś za złe?
 
 
pawlaczyskis
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

No i ja też jestem za tym że do innych motocykli jest pewien dział wcale nie gorszy niż ten... Więc wydaje mi się, że galerio powinna być tylko i wyłącznie IŻ 'owa.



Mimo wszystko Pannonia ładna.
 
 
krzysiek_2059


Motocykl: Iż-49
Posty: 140
Skąd: Trębaczew
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

Ok Mcfrag masz racje mój błąd pannonia rzeczywiście była wcześniej. Wybacz mi he he.

No cóż w każdym bądż razie można by pomyśleć nad jakąś galeriom pt inne motocykle, bo większość forumowiczów ma ich po kilka,i wtedy sprawa załatwiona.(oczywiście jeśli to możliwe)
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

Jest już taki dział. Nazwę ma bardzo zakakującą: INNE MOTOCYKLE. Spokojnie można tam wklejać foty swoich nie-iżowych rumaków.
 
 
WojtaS
Fundator


Motocykl: Iż-56
Posty: 193
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 17 Sie, 2007   

Matek zajebiście zrobiłeś tą Pannonie.Naprawdę wyrazy uznania.Swoją też chciałbym doprowadzić do takiego stanu(choć nie wiem czy będzie to możliwe) Mam małe pytanko Pod podpisem Swoim masz zdjęcie niebieskiej Pannoni na tle jakiegoś samolotu, dało by radę przesłać mi to zdjęcie na maila, lub zamieścić je w tym temacie??Pozdro.
 
 
 
jocker163


Motocykl: Iż-56
Posty: 57
Skąd: Kuślin
Wysłany: Sob 18 Sie, 2007   

matek, a skąd dokładnie z tej wielkopolski jesteś? możesz powiedzieć czy to jakaś tajemnica? jeżeli nie możesz to spoko, nie pytam 8)



no i MOTÓR piękny! naprawde mi się podoba!
_________________
lesniakfotografia.flog.pl
 
 
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 18 Sie, 2007   

Dolsk :wink: To jest powiat śremski :P A co? Chcesz wpasc na browara?? :lol:
 
 
 
jocker163


Motocykl: Iż-56
Posty: 57
Skąd: Kuślin
Wysłany: Sob 18 Sie, 2007   

hmm ... troche daleko, ale nie wykluczone że kiedyś będę w tamtych okolichac to na bank wlece obejrzeć to cacko :D



pozdro!
_________________
lesniakfotografia.flog.pl
 
 
edig


Posty: 149
Skąd: Rudy
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007   

motorek piękny miałem kiedyś trzy TLF ale wymieniłem je na urala z koszem........

troszkę żal bo to też super maszynki....

pozdrowienia EDIG
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów PANNONIA T1
Pozostałe 29 Pon 26 Maj, 2008
Roy
Brak nowych postów Pannonia TLF 250
czyli Polak i Węgier
KM Pozostałe 2 Nie 03 Lis, 2013
KM
Brak nowych postów Pannonia
Pozostałe 20 Nie 10 Gru, 2006
Matek
Brak nowych postów Pannonia 250 ( WojtaS )
WojtaS Pozostałe 20 Sob 23 Lut, 2008
Matek
Brak nowych postów też Pannonia TLF 1958 r
Pozostałe 2 Pią 07 Gru, 2007
Matek
Brak nowych postów Pannonia TLF Deluxe 1959
Czyli człowiekowi się nudzi i kupuje dziwne przedmioty
regers Pozostałe 26 Czw 09 Sty, 2014
KOZA


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna