IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto czym jeździ poza Iż-em? Dawac Foty!
Autor Wiadomość


Posty: 0
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   Kto czym jeździ poza Iż-em? Dawac Foty!

:shock:
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Temat trochę dziwny, ale że w HYDE PARKU można wszystko to kązdy może sobie cos dac co lubi... jedna uwaga, wklejajac zdjecia naprawde wystarczy rozdzielczosc 800x600px



Moj post bedzie poziomu ceny mojej maszyny, czyli bardzo niski. Nie mam tu na uwadze nikogo obrażac, tylko przedstawiam calą prawde o moich "srodkach transportu", aktulanie zadnych innych nie posiadam, poza moimi studenckimi welurami.







BEZ OBRAZY, jezeli kogos to dotknęło... ale moja opinia jest taka że to jest forum motocyklowe i temty powinny byc zbliżone choc troche do tematów motocyklowych. A tak to sie robi, nie iwem co...
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3301
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Popieram. Albo nie, zaraz wkleję parę fotek mojej komóry.



PoZdRo



---+++===McFrAg===+++---
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Ja piernicze... Ale z was zawiasy, mnie to osobiscie nie rusza co piszecie ale dali bysci se siana. Trampy masz fajne, szkoda tylko zes taki obruszony tym postem...



Co do kolegi z posta nr.3... Wklej sobie nawet swojego "bena,SIUSIAKA,generalka" skoro poruszasz sie na telefonie... heh!



JAK SIE POST NIE PODOBA TO NIE PISZ!!!!



WOLE OGLADAC SAMOCHODY INNYCH iZ-OWCOW NIZ CZYTAC TE BZDETY ZAPYZIALYCH "CZLONKOW"!!!



POST TAKI JAK INNY, NA JAKIS TEMAT !!!
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3301
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

--==SLOW RIDER==-- napisał:
WOLE OGLADAC SAMOCHODY INNYCH iZ-OWCOW NIZ CZYTAC TE BZDETY ZAPYZIALYCH "CZLONKOW"!!!
OK. To Hyde Park, więc nie będe kasowal tego bełkotu. Dodam tylko, że wkleiłeś trochę za małe foty. Nic nie widać. A innych - zapraszam do wklejania fot swoich samochodów.
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Wybaczcie, że się wtrącę - ale mówię to z pozycji mojej skromnej osoby - chwalenie się swoimi furami może jest ciekawe ale chyba niepotrzebnie pokazuje kondycję finansową właściciela. Mówię to wiedząć, że gdybym pokazał moje cztery kółka wzbudziłbym jedynie uśmiech politowania :D Z drugiej strony wiem, że są na tym forum dojeżdżacze takich fur, że nie starczyłoby dziesięciu albo i więcej takich Audi jak powyżej. Po co robić wioskę blaszankami? Nie mówię, że nie wolno pokazać co tam się chce i niech ten temat zostanie i nie będzie zamknięty, ale mam wrażenie, że kontynuowanie wątku będzie trochę pozbawione sensu.
 
 
pawlaczyskis
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Jeśli chciałeś się pochwalić autkiem to są fora, na których toczą się dyskusje o tuningu aut... Tak jak Michał pisał nie ma ten temat sensu najmniejszego. Przebijać się to można Jeżynkami :D Pozdrawiam.
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

...jestescie beznadziejni. Nic dodac nic ujac, jak mi powiecie jak, to usune cały post bo myslem ze mam doczynienia z normalnymi ludzmi na luzie i w ogole, a tu taka niespodzianka. Nawet jak macie malacza to warto by go bylo pokazac... Co do chwalenia sie samochodzikiem pyknij sie czolo chlopie, temat brzmi "kto czym jezdzi poza Iz-ami" A nie "pochwal sie swoja bryka..." pusto jak w studni na pustyni... MAKKFAK...badz tak łasakwy i uzyj swej magicznej sily by usunac ten post, tylko pozakladaj niezbedne okulary bo masz problemy ze wzrokiem z tego co czytam...
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Jak widać z powyższego samochody budzą emocje negatywne a motocykle pozytywne :D



dlatego nie warto rozmawiać o samochodach

wybaczcie ale ta dyskusja jest wyłącznie śmieszna, nigdy na tym forum nie było takich obelg
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3301
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

--==SLOW RIDER==-- napisał:
MAKKFAK...badz tak łasakwy i uzyj swej magicznej sily by usunac ten post, tylko pozakladaj niezbedne okulary bo masz problemy ze wzrokiem z tego co czytam...
Nie ma tak dobrze. Ten wątek ma dla mnie wartość dydaktyczną. Na naukę dla ciebie już za późno, więc nie będzie pitolenia. Niech każdy sobie oceni sam. W pyskowkę nie zamierzam się wdawać. Czekam, co pokażesz w innych działach forum tych iżowych, bo na razie jesteś stałym klientem Kosza i tematów o pierdołach. Jak na pyskacza ze znikomym stażem masz niezły tupet. A nie widziałem żebyś komuś tu pomógł, choćby rozwiązać drobny problem. Za to któryś raz widzę kłótnię, a pamiętam twój dresiarski nick jeszcze z czasów poprzedniego Twojego Iża. Zresztą archiwum nie kłamie. Mam nadzieję, że jesteś typem małego Kazia, który szybko się znudzi kolejną zabawką i zniknie stąd tak szybko jak ię pojawił. Zresztą części "twojego" iża już widzę wystawione na Allegro. Powodzenia w sprzedaży :D Nie pisz na priv. Nprawdę szkoda mojego czasu.
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Ale zajebiście wyszpachlowane auto :P

Fajnie do niego pasuje dres i pozłacany łańcuch :P :P
_________________
Iż49
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Pierdolita złamasy, tupecik to ja mam, dresika nie posiadam a wpierdol moge spucic, heheh. Tak wiec wycackane pindy zegnam w tym temacie bo zwolennikow tu nie mam, zreszta jakze wiecle obruszeni tematem wypisuja jakies zbdury, kurna znowu zenada...
 
 
kurczak


Motocykl: Planeta
Posty: 261
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Edit:

Poniżej znajduje się post, który smarowałem dłuższy czas, bo równolegle muszę pracować, ale jak wstawiłem go na forum to okazało się, że temat rozwinął się w pyskówkę i generalnie padł na twarz. Tak więc przesunąłem go w dół i zostawiłem aby pokazać, że można sobie normalnie pogadać bez kompleksu krótkiego ptaka.

Moim skromnym zdaniem to po pierwsze nie należy z góry oceniać człowieka, a tym bardziej negatywnie, tak jak to tutaj zrobiono z SLOWRIDEREM. Jak ktoś jest nazwijmy "dziwny" to sam to z czasem udowodni, a tutaj komuś na siłe udowodniono, że jest be.

Osobiście brałem udział w różnego rodzaju spędach motoryzacyjnych gdzie było pełno dresiarstwa, ale staram się być tolerancyjny i jak ktoś mnie szanuje to z mojej strony ma również pełen szacunek nawet gdy słucha Shazzy, Milano i innych bum-ta-ra-ra razem wziętech. Osobiście bardzo lubię Sex Pistols, Exploited i generalnie Punka do którego nikogo nie zmuszam bo wiem że jest prymitywny... ale mi się podoba. Z drugiej strony lubie Pink Floydów, Klasykę rocka i generalnie wszystkie gitarowe klimaty. Nie da się ukryć, że na ATS w Toruniu moge wejść w konflikt za jakimis dresikami po 5 minutach przebywania na placu, a na Przystanku Woodstock tego problemu nie mam, bo to dla mnie bardziej naturlane środowisko.

Reasumując, to więcej tolerancji Panowie, bo choć osobiście mam dość luźny stosunek do S2 to z definicji nikogo nie chcę szufladkować (przynajmniej oficjalnie). Tak więc poluzujmy warkoczyki, wrzućmy na luz i kulajmy spokojnie do przodu.

Na zakończenie dodam, że standardowo do nikogo nie pije, nikomu nic personalnie nie zarzucam, itp. itd. Tylko po prostu sugeruję tolerancję i to w stosunku do dość prostego tematu. Póki co zostawiłem poniżej mój stary post i tam tez widać, że jeździłem stereotypowo dresiarską Mazdą 323F w dodatku w wersji GT.

Kończąc po raz drugi, czytam ponownie co napisałem i sam się sobie nadziwić nie mogę jaki to ja zajebi..cie mądry i wyważony jestem ;-P

A tutaj poprzednia wersja posta:

Generalnie temat jest moim skromnym zdaniem ogólnie OK i nie powinien nikogo drażnić. Wręcz stwierdzę, że jak kogoś drażni to niech się w nim nie udziela. Osobiście dla mnie jest istotne czym jeżdżę w sensie 4 kółek i też są one moją pasją, więc z chęcią lightowo podyskutowałbym z userami innych marek. Generalnie nie planuję wklejania fotki swojego autka, bo nie czuję takiej potrzeby, ale gdyby taka zaistaniała to mogę to zrobić. Póki co widzę, że paru z nas niepotrzebnie się zacietrzewiło i zaczynają grać jakieś niezdrowe emocje. Wznieśmy się ponad to i spróbujmy normalnie pogadać o czymś sensownym, przykładowo z chęcia bym się dowiedział co jest pod maską tej S2 cabrio, jaką ma moc/moment/jakie osiągi na papierze/ile pali i ogólnie jakie ma + i -.

Kończąc posta dopiszę, że osobiście mam świra na punkcie samochodów Hondy i takim autkiem jeżdzę. Mój obecny pojazd jest bardzo neutralny z wyglądu i nie budzi (tak mi się wydaje) żadnych niezdrowych emocji, więc spokojnie mogę napisać, że jest to Honda Civic Aerodeck 1.5 iLS VTEC - taki tam w miarę klasyczny kombiasty dupowóz :wink:

A historycznie rzecz biorąc to eksploatowałem w moim życiu:

-Maluszka 600 '99 - autko będące kompromisem między rodzinnym dupowozem (kombi), ekonomią (na trasie można zejść do 5,5ltr) a osiągami (VTEC robi swoje jak trzeba)

PS.Zapraszam do ogólnego bajania o tym kto czym jeźdźił, jak co wspomina i ogólnie co lubi. A żeby trochę sprowokować to dodam, że osobiście nie przepadam za francuzami, ostrożnie przypatruje sie niemieckim produkcją i zasadniczo lubię japońce, ale też chciałbym uniknąć nijakości jaką wg. mnie uprawia mocno np. Toyota.
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Stary! Chwala tobie, jeden normalny gosc ktory napisał cos o swoim samochodzie, no normlanie jednak jest ktos kto udziela sie w tym temacie POZYTYWNIE.



AUdi ma silniczek 1,9 TDi nie ma zbyt wiele koni, wiec nie ma czym pogonic, ale zawsze jest ekonomia, a to przy obecnej cenie ropy i benzyny jest praktycznie najwazniejsze, Wypasik ma nie powiem ale nie bede opisywał zeby sie jakis złamas nie dowalil (ze koks w wyszpachlowanym samochodzie sie znowu chwali... heheh to mi dowalili, usmiałem sie...) Pali ok 6,5 l/100km jak nie cisne bo gosc (wczesniejszy własciciel) cos tam modyfikował jesli chodzi o silnik i pompe wtryskowa, ale na papierze nic nie mam, zadnych wykazow. Plus to komfort jazdy, spalanie, wyglad, wypos. wnetrza a minusem POlskie drogi nie dla takiego samochodu... Wczesniej miałem golfika 1,8 GTI tez w dobym stanie jak na swoj wiek. A jaka ten twoj "kombiasty dupowóz" ma moc, z tego 1,5 Vteca??? Tez sie zastanawialem nad kupnem Civica z rocznika 1997 3 drzwiowki ale narazie kasa nie za bardzo trzyma sie kieszeni... a Audiczka fajnie sie jeździ.
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Dp Slowrider - no cóż, potwierdz się, ton twojego porzedniego posta i auto pasują jak ulał - drętwus jesteś i nie masz poczucia humoru :P

A tak poza tym, to nie lubię niemieckich aut - niemcy robię niezłe czołgi i za bardzo naśladują to w przypadku aut :)

Żeby nie było - od 13 la mam VW garba 1970 rok, poza tym używałem Vectrę 1990, Citroena Saxo 1999, teraz mam 206 2.0 HDi. Generalnie jestem zwoleenikiem aut koncernu PSA, głównie Citroena.
_________________
Iż49
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

....no prosze i nastepny nadał prawidłowy ton tego mojego posta, a nie dało sie tak od razu??? Z natury nie jestem wybuchowy ani wulgarny ale rozpiernicza mnie fakt ze piszac cos normalnie(zwykły post jak kazdy inny) nadaje sie komus poszczegolne cechy, np. dres, fura wyszpachlowana, złoty łancuszek... Bo pokazał czym jeździ na zdjeciu i komus wydało sie to dziwne... No Panowie!?



Wracajac do tematu Citroen jest ok, ale jeździłem tylko C15 a to raczej nie samochod do komfortowej jazdy, jak zaczyna padac deszcz cienka blacha tego samochodu daje piekny efekt gradobicia... Ja osobiscie wole VW albo Renault Clio, najlepiej wersje 1,5 DCi.
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3301
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

kurczak napisał:
Moim skromnym zdaniem to po pierwsze nie należy z góry oceniać człowieka, a tym bardziej negatywnie, tak jak to tutaj zrobiono z SLOWRIDEREM. Jak ktoś jest nazwijmy "dziwny" to sam to z czasem udowodni, a tutaj komuś na siłe udowodniono, że jest be.
OK. Kilka słów komentarza. Jako osoba dbająca o czystość tego miejsca (napradę staram się robić to bezinwazyjnie), patrzę na te sprawę trochę inaczej. 1. Temat jest jak najbardziej do dyskusji. To bez dwóch zdań. W końcu to Hyde Park. Gadamy o czym chcemy. I jak to w hyde parku, każdy może mieć własne poglądy. Ja swój wyraziłem. Dla mnie ten wątek to temat typu: kto jest najszybszy na podwórku". Zdania nie zmieniam. I widzę że nie jestem odosobniony. A argumenty typu " Tak wiec wycackane pindy zegnam w tym temacie bo zwolennikow tu nie mam, zreszta jakze wiecle obruszeni tematem wypisuja jakies zbdury, kurna znowu zenada" - bullshit. Powiem tak - w innych działach to nie przejdzie. Zarówno treść jak i forma wypowiedzi. 2. Skrytykowałem temat. nie osobę. Mam prawo. A Pan Obrażony jedzie po całości. Warczy i gryzie po łydkach. Dla mnie to poziom zero. MAKFAK - normalnie umarłem. 3. Foty koleś wali 3 razy za duże. Czytać sę nie da. A jak nie napiszesz otwartym tekstem - nie skuma. Bida... 4. Jak już pisalem - czekam na popisy Rafala w innych działach. Mam nadzieję że wszyscy skorzystają na jego obecności. Bo jakoś dotąd się nie udało się nic ciekawego Rafałowi stworzyć. 5. Zwyczajowe przypierdolenie się. Tu piszemy po polsku, bez wrzasku dużymi literami. Jakoś inni potrafią. To też będzie bezwzględnie egzekwowane. Nie tylko przeze mnie. a co do tolerancji - EXPLOITED do dupy, Sex Pistols - od biedy obleci. A Dead Kennedys do dziś mam wszystko chyba co nagrali :wink:
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Ok,bedzie po polsku. Makkfak, tak cie bede zwal, mam do tego prawo, skoro ty nie potrafisz uszanowac pewnych wartosci i zachowan, dlaczego ja mam szanowac ciebie? Co to jest lekcja moralnosci u pana Makkfaka??? Wywyzszasz sie jakbys nie wiem kim był... "bedzie egekwowane... nie przejdzie itp, itd..." Wiem ze to i tak do niczego nie prowadzi ale sa jednak normalni ludzie na forum, ktorzy potrafia czytac i pisac posty na temat. Najwazniejsze co chce ci powiedziec, to zszedłes z tematu posta a to mi sie nie podoba. Idz sie doczepic do kompanow z ferajny, nawzajem sie poobrazacie to bedziecie usatysfakcjonowani.
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3301
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Ech :wink: Dobra. Wygrałeś :wink:
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Slowrider! to TY tu zacząłeś rzucać bluzgami a nie kto inny. Obraziłeś się już kiedy napisałem po twoim poście, że nie pasuje do galerii a potem miałeś za złe, że nikt nie chciał z tobą gadać o autach. Uważasz, że powinny być w tym temacie tylko laudacje ku czci twojej audicy i jaki to ty wspaniały temat wymyśliłeś?



Ale trudno, McFrag ma rację - wygrałeś
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [56] Mój Iż już jeździ :-)
Wafelek Ogólne 13 Nie 10 Sty, 2010
diablomichal
Brak nowych postów [Iż] Kto i jakim iżem jeździ ???
krzysztof772 Ogólne 51 Sro 18 Lip, 2007
jocker163
Brak nowych postów Foty sprzed lat
panz Hyde Park 0 Sob 23 Cze, 2007
panz
Brak nowych postów [49] Czym przesłać 1/2 Iża ?
patyk Ogólne 21 Czw 14 Wrz, 2006
Gaca
Brak nowych postów Czym jesteś?
Motorem. Tarpan jak na złość, wczoraj nawalił
mcfrag Hyde Park 7 Pią 23 Mar, 2012
roman
Brak nowych postów zagadka, na czym jeżdził wehrmaht ?
piotr Hyde Park 3 Sob 06 Gru, 2008
Pitek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna